Renault підтверджує своє лідерство 4-й рік поспіль

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

З 2015 р. бренд Renault утримує лідерство на українському автомобільному ринку.

Грамотна цінова політика, сильна дилерська мережа, інноваційні фінансові інструменти забезпечують Renault лідерські позиції 4 роки поспіль.

2018 р. видався непростим для гравців автомобільного ринку. Підтвердженням цього факту стала негативна ринкова динаміка. Але навіть у цій ситуації бренду Renault в Україні торік вдалося зберегти і примножити успіх у продажі автомобілів.

Четвертий рік поспіль компанія Renault в Україні впевнено утримує лідерство завдяки гнучкому підходу до управління бізнесом, високій якості продуктів Renault і професійній дилерської мережі.

Renault — лідер автомобільного ринку України з 2015 р.

За результатами 2018 р. бренд Renault:

  • №1 на ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою у 12,5%). Торік компанія Renault в Україні реалізувала 10835 автомобілів.
  • Кросовер Renault Duster — визнаний бестселер на автомобільному ринку.
  • №1 в комерційному сегменті (з часткою ринку 26,1%).
  • Модель Renault Dokker — №1 у сегменті комерційних авто.
  • №1 в корпоративному сегменті (з часткою ринку 20,7%).

Презентації новинок, дні відкритих дверей, спеціально організовані тест-драйви, участь у виставках і форумах протягом 2018 р. знайомили клієнтів з широким модельним рядом автомобілів Renault по всій Україні.

Минулого року на українському ринку з’явилися дві новинки бренда Renault — кросовер Renault Duster й електромобіль Renault Zoe. Новий Renault Duster від початку продажів завоював перші позиції у рейтингу моделей. Його обирають за практичність, розумну ціну, сучасний дизайн, економічність і, головне, надійність. А модель Renault Zoe стала відмінним корпоративним транспортом для компанії Avtologistika, інтегрованого постачальника логістичних послуг в автомобільній промисловості.

Крім активної роботи з клієнтами Renault в Україні організовує різні оригінальні заходи для партнерів і представників медіа, де в теплій і дружній обстановці ділиться своїми досягненнями та планами.

Лідерські позиції на ринку і стрімкий розвиток компанії є підтвердженням професіоналізму великої і дружної команди Renault, яка продовжує активно працювати задля утримання першого місця на українському автомобільному ринку.