Датагруп, компанія-співінвестор проекту БІЗНЕС 100 визнана найкращою компанією року в галузі фіксованого зв’язку

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

8 вересня 2018 року компанія «Датагруп» отримала три нагороди від професійної спільноти Telecom Ukraine. За ці нагороди змагалися оператори зв’язку та інтернет-провайдери національного масштабу: «Укртелеком», «Київстар»  та інші.

«Цього року на церемонії нагородження Telecom Awards ми отримали відзнаки одразу в трьох ключових номінаціях – це визнання національного масштабу. Особливо приємно, що ми посіли два перших місця у номінаціях «Компанія року в галузі фіксованого зв’язку» та «Найкращий соціальний проект року», – говорить СЕО «Датагруп» Михайло Шелемба.

41709760 542620919483970 6209439673882771456 n 1

Нагадаємо, що у 2016 році «Датагруп» обрала нову стратегію розвитку, в рамках якої розпочалися зміни і масштабна трансформація. Компанія взяла курс на перебудову та цифровізацію більшості процесів, покращення операційних результатів та почала інвестувати у нові послуги та сервіси. «Датагруп» впевнено закріпила за собою статус всеукраїнського оператора зв'язку для бізнесу та дому і лідера у трьох із чотирьох сегментів ринку телекомунікацій: передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. Клієнтами компанії є 80 % українських банків, а у сегменті супутникового зв’язку «Датагруп» є лідером на ринку Східної Європи. На сьогодні компанія надає послуги більш ніж 260 тис. абонентів у понад 90 населених пунктах країни.

«Секрет нашого успіху – масштабування бізнесу та реалізація комплексних рішень будь-якої складності. Ми працюємо як з малим бізнесом, коли потрібно забезпечити зв'язок  на малому підприємстві, так і з великими компаніями, що мають сотні філіалів та відділень по всій Україні, десятки складів, надзвичайно складну логістикуа також представниками державного та оборонного сектора країни. Все більше компаній переходить на сервісну модель споживання послуг – розуміючи це, ми пропонуємо нові продукти. Якщо клієнту потрібно захистити свій онлайн-бізнес від кібератак, він може використовувати готові рішення від «Датагруп». Крім того, ми надаємо широкий спектр хмарних сервісів», – коментує Михайло Шелемба.