Форум бізнес- і IT-лідерів став одним з наймасштабніших бізнес-подій України в 2018 році

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

21 червня в Києві відбувся другий Форум бізнес- і IT-лідерів 2018, організований компанією Terrasoft

2017 року захід відвідало близько 1000 учасників, а цього року форум став одним з наймасштабніших бізнес-подій в Україні — його аудиторія становила понад 3000 відвідувачів.

Вже другий рік представники найбільших організацій з різних регіонів України та інших країн СНД збираються на майданчику Форуму бізнес- і IT-лідерів. Учасники діляться досвідом управління бізнесом в епоху надшвидкостей та безперервних змін, а також знайомляться з інструментами і технологіями, які допомагають керувати процесами організації та прискорюють трансформацію бізнесу.

В рамках заходу виступили відомі топ-менеджери, серед яких: Михайло Шелемба, CEO Датагруп, Андрій Булах, керуючий партнер Deloitte в Україні, Володимир Цой, засновник та співвласник MTI, Катерина Костерева, CEO Terrasoft, Сергій Черненко, голова правління, Член наглядової ради Банку ПУМБ, Андрій Федорів, засновник незалежного креативного агентства Fedoriv, Андрій Длігач, генеральний директор групи компаній Advanter Group, та багато інших.Terrasoft 2

Три тематичних потоку, більш ніж 30 спікерів, десятки виставкових стендів та понад три тисячі учасників — Форум бізнес- і IT-лідерів став унікальним майданчиком для отримання нових знань, обміну ідеями, знайомства з новими бізнес-технологіями та розширення кола ділових контактів.

Організатор форуму — компанія Terrasoft — проводить серію масштабних бізнес-заходів «Глобальний тур» по всьому світу вже другий рік. У 2018 року події стартували в березні та вже пройшли в Тель-Авіві, Дубаї та Бостоні. Київ став четвертим містом в турі цього року. Загалом на мапі туру — 15 міст на п'яти континентах, серед яких Лондон, Мельбурн, Джакарта, Сан-Паулу та інші міста світу.