Zakupki.Кращі: в ProZorro нагородили лідерів

Новини компаній
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

25 держустанов і приватних компаній отримали премію Zakupki.Кращі за прозорі й відкриті торги у системах ProZorro, ProZorro.Продажі та RIALTO

 Цього року 8 червня премія Zakupki.Кращі вдруге відзначила найвідповідальніших замовників та постачальників. Переможців серед державних та комерційних компаній було обрано у трьох категоріях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір”. Нагороди отримали 9 державних органів і 16 представників бізнесу. За розвиток системи було відзначено й тих, хто допомагає розвивати прозорі тендери від імені громадськості.

z1

«Zakupki.Кращі: громадський вибір» – нагорода, що з’явилася цього року. Вона демонструє, хто є лідером у держзакупівлях на думку самих організаторів та учасників тендерів. Визначення переможців було відкритим і проходило у кілька етапів – висунення номінантів, оприлюднення списків та голосування, в якому взяли участь понад 20 тис. учасників. До переліку претендентів увійшло понад 100 компаній. ВУ підсумку кращий постачальник зібрав майже 6,5 тис. голосів, а кращий замовник – 3,5.

z2

“Для галузі публічних закупівель є дуже важливим ініціювання та проведення такої премії. Вона дає зрозуміти, хто є найкращим у сфері, хто підтримує зміни, хто запроваджує якісні й ефективні практики, що мають стати стандартами. І ми повинні допомогти лідерам у галузі нести свої практики далі. Це мотивує всіх організаторів та учасників закупівель своїми діями робити наше життя якіснішим, а нашу країну – успішною. Особливо хочу відзначити тих, хто потрапив у номінацію "Громадський вибір". Адже якщо найбільш зацікавлені у галузі проголосували за цих представників, то вони точно найкращі,” – наголосила Лілія Лахтіонова, директорка департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Переможців премії в категоріях “Експертний вибір” та “За результатами в системі” визначала спеціальна комісія, до якої увійшли представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua та фахівці моніторингового порталу DoZorro.

z3

“Кожна з номінацій включає в себе мінімум 8 різноманітних критеріїв, за якими ми оцінювали учасників та замовників системи, використовуючи професійний модуль аналітики. Про багатьох номінантів ви, мабуть, почуєте вперше. І це зокрема показник незалежності цієї премії. Ми орієнтуємося на дані та результати роботи у системі за багатьма параметрами одночасно. Такий підхід дає змогу ідентифікувати справжніх лідерів визначених напрямів”, – пояснив Віктор Нестуля, директор Програми інноваційних проектів Transparency International Україна.

Організатор премії торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua – один із перших, хто підтримав реформу, сприяв розвитку електронних закупівель та працював над виведенням відносин держави і бізнесу на новий рівень. Майданчик акредитований у трьох системах – публічних електронних закупівель ProZorro, державних електронних аукціонів ProZorro.Продажі та відкритих комерційних торгів RIALTO. Завдяки цьому Zakupki.Prom.ua мають достатню експертність, аби оцінювати результати роботи організаторів і учасників у різних видах електронних торгів.

z4

"Наша премія вирізняється тим, що ми вручаємо її замовникам і постачальникам, покупцям і продавцям, які працюють не лише в системі ProZorro, а й у системах ProZorro.Продажі та RIALTO. Ми ростемо, й усі нові проекти, до яких долучається майданчик Zakupki.Prom.ua, несуть ідеологію чесних правил та рівних можливостей. Ми раді, що можемо відзначити кращих у всіх трьох системах та мотивувати весь ринок підтягуватися до рівня переможців премії. Зі свого боку, будемо й надалі допомагати бізнесу й держкомпаніям досягати нових висот, заробляти гроші чи додаткову економію,” – розповіла Оксана Ферчук, керівник торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Переможці ІІ професійної премії Zakupki.Кращі

 • Громадський вибір: найкращий постачальник

ТОВ "ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ"

 • Громадський вибір: найкращий замовник

Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України

Номінація “За ефективні закупівлі”

 • Найбільш ощадливий замовник у системі ProZorro – Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2" Дніпропетровської обласної ради
 • Професіонал конкурентних закупівель у системі ProZorro – Дніпровський педагогічний коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
 • Найактивніший замовник в системі RIALTO – ПАТ "НВО "Київський завод автоматики"

Номінація «Найкращі комунікації»

 • Найкраща система роботи з постачальниками в системі ProZorro – Державне підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
 • Найбільш комунікабельний учасник RIALTO – ТОВ "Рекламний текстиль"
 • Лідер із проактивних комунікацій у ProZorro й DOZORRO – Маріупольська міська рада

Номінація “За ефективну участь”

 • Найрезультативніший учасник у системі ProZorro – ТОВ "ВВ-Профіт"
 • Найбільш ефективний покупець кредитних портфелів у системі ProZorro.Продажі – ТОВ "Росвен Інвест Україна"
 • Найякісніша підготовка пропозицій у системі ProZorro – ТОВ "УКР ДІАГНОСТИКА"

Номінація “Суперучасник”

 • Активний і результативний захисник своїх прав та інтересів у системі ProZorro – ТОВ "БАДМ-Б"
 • Наполегливий учасник у системі ProZorro – ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
  Найбільш активний учасник системи RIALTO – ТОВ "ОФІС-КИТ"
 • Найбільша кількість перемог у системі RIALTO – ФОП Ніколаєнко Андрій Вікторович

Номінація “За просування системи”

 • Учасник, який робить найбільший внесок у розвиток системи ProZorro – ООО "Текстиль-Контакт"
 • Перший у системі ProZorro.Продажі – АТ "Укргазвидобування"
 • Замовник-провідник у системі ProZorro – ПАТ "Укрпошта"

Номінація “Суперзамовник”

 • Найпрогресивніший замовник ProZorro.Продажі – ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
 • Найвища конкуренція в аукціонах ProZorro.Продажі – ДК "Укрспецекспорт"
 • Найбільший обсяг закупівель у системі RIALTO – ПАТ "ФАРМАК"
 • Найвідповідальніший замовник у системі RIALTO – Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ)
 • Найбільш конкурентна закупівля у системі RIALTO – компанія "Брокард-Україна"

Номінація “Суперпокупець”

 • Найбільш активний покупець ProZorro.Продажі – ТОВ «ОПТИМУМ ФАКТОР»
 • Найбільш цілеспрямований покупець ProZorro.Продажі – ТОВ «РЕНТАЛ-ПАВЕР»

Номінація “За розвиток системи”

 • Медіа, що допомагають розвивати прозорі закупівлі в системі ProZorro – радіо "Країна ФМ"
 • Незалежні активісти, які приносять користь системі закупівель – Денис Селін, заступник голови правління ГО "Платформа Громадський Контроль"
 • Громадська організація, яка робить найбільший внесок у розвиток системи – Transparency International Ukraine
 • Бізнес-асоціація, яка допомагає розвитку системи – Спілка українських підприємців (СУП)
 • Консультанти-активісти, які діляться знаннями і досвідом – юридична Компанія “Праве діло”

Премія Zakupki.Кращiвідзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категорiях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір”. Організатор премії – торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

DoZorroмоніторинговий портал, що здійснює громадський контроль держзакупівель. На порталі будь-хто може надати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника.