Підрозділ Huawei Consumer Business Group підбив підсумки діяльності за 2017 рік

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 Компанія  Huawei показує гарну динаміку росту, адже за 2017 рік чистий прибуток компанії зріс на 28,1%, і становив 7,3 млрд доларів

Шеньчжень, Китай, 3 квітня 2018 р. — Компанія Huawei представила фінансові показники за 2017 рік, повідомивши про значне зростання бізнесу. Обіг компанії у 2017 році становив 603,6 млрд юанів (92,5 млрд доларів США за обмінним курсом на кінець року), збільшившись на 15,7% у порівнянні з 2016 роком. Чистий прибуток компанії у 2017 році становив 47,5 млрд юанів (7,3 млрд доларів США), що на 28,1% більше, ніж у 2016-му.

Підрозділ Huawei Consumer BG продемонстрував значне зростання на ключових ринках завдяки брендам Huawei і Honor. У 2017 році було поставлено в цілому 153 млн смартфонів Huawei і Honor, що дозволило отримати річний обіг в обсязі 237,2 млрд юанів (36,4 млрд доларів США). Цей показник на 31,9% перевищує торішній результат.

Синергія брендів Huawei и Honor

У 2017 році стратегія Huawei з просування брендів Huawei і Honor викликала фурор на ринку. У сукупності ці два бренди пропонують повний спектр продуктів, цікавих будь-якому покупцеві. Фокусуючись на інноваційних функціях і надаючи чудовий користувацький досвід, бренд Huawei представив революційні новинки в преміум-сегменті. Бренд Honor запропонував актуальні технології для більш молодого покоління.

Серед досягнень 2017 року слід відзначити, що флагмани серій Huawei P і Mate стали глобальними бестселерами, тим самим посиливши присутність Huawei на світовому ринку преміум-смартфонів. Спільні відвантаження Huawei P10 і Huawei Mate 9 перевищили 20 млн одиниць.

Смартфони Huawei Nova і Honor посилили свою присутність на ринку, вразивши споживачів поєднанням технологій та естетики. Вони стали законодавцями модної тенденції серед молодих покупців і були добре сприйняті аудиторією.

2017-й став роком прориву для смартфонів Huawei серій G і Y та декількох моделей Honor середнього цінового діапазону. Ідеальне поєднання продуктивності та цінової конкурентоспроможності призвело до стрімкого глобального зростання затребуваності моделей.

Поінформованість про бренд, його визнання і репутація серед споживачів по всьому світу зростають, а з ними збільшується і частка ринку. Так, спільні продажі смартфонів Huawei і Honor становили понад 10% частки глобального ринку, забезпечивши міцне місце серед трійки найбільших світових виробників смартфонів. Загальна світова впізнаваність бренда зросла з 81% у 2016-му до 86% в 2017 році, а за межами Китаю — з 64% до 74%. Кількість споживачів на некитайських ринках, що розглядають пристрій Huawei як можливе придбання, збільшилася в річному обчисленні на 100%, вперше зробивши Huawei одним із трьох провідних світових постачальників у цій категорії.

Флагманські продукти компанії залишилися бестселерами після їх запуску, що підвищило ринкову частку преміум-моделей вартістю понад 500 доларів США до більш ніж 10%.

В Європі смартфони Huawei отримали високу оцінку споживачів у таких країнах, як Німеччина, Фінляндія, Данія, Іспанія та Італія. У цих країнах Huawei посів друге місце в рейтингу брендів, продукція яких розглядається для покупки.

Поліпшення користувацького досвіду

Huawei пропонує цілий спектр мобільних сервісів, спрямованих на зручність користувачів, і з кожним роком якість та кількість таких сервісів зростає. Станом на четвертий квартал 2017 року кількість користувачів мобільних сервісів від Huawei перевищила 340 млн осіб, при цьому за межами Китаю становивши понад 30 млн.

Працюючи над інноваціями, Huawei фокусується на практичних потребах людей і традиційних сценаріях використання пристроїв. Компанія застосовує штучний інтелект для поліпшення продуктивності продукту і створення інтелектуальних смартфонів, які дійсно розуміють користувачів. У жовтні 2017 року компанія представила серію смартфонів Huawei Mate10, які стали справжнім відкриттям у галузі. Дані пристрої символізують перший суттєвий крок в еволюції від смартфонів до інтелектуальних мобільних пристроїв.

Huawei AppGallery була створена і розвивається як безпечна і надійна платформа для вибору мобільних додатків, що забезпечує чотирирівневий механізм перевірки безпеки скачуваних програм. У 2017 році користувачі зробили 61 млрд завантажень із Huawei AppGallery. Серед доступних додатків — понад 600 платних у 18 категоріях.

Додаток Huawei Pay працює з понад 66 банками і сумісний із 20 моделями пристроїв, включаючи смартфони і смарт-годинники. Skytone, глобальна служба передачі даних, стала доступна в більш ніж 80 країнах і регіонах. Завдяки цій послузі споживачі можуть отримати доступ до мобільного інтернету по всьому світу без SIM-карти.

На грудень 2017 року у Huawei було понад 45 000 роздрібних точок продажів по всьому світу, що на 10% більше, ніж у 2016-му.

Huawei приділяє особливу увагу відкриттю фірмових магазинів нового флагманського формату з просторами для тестування продуктів, проведення майстер-класів, навчальних лекцій і пунктами обслуговування споживачів. Такі центри функціонують в Італії, ОАЕ, Малайзії, Таїланді та багатьох інших країнах. Загальна кількість фірмових магазинів у всьому світі перевищила 3 000, збільшившись на 200% у порівнянні з 2016 роком. А наприкінці березня 2018 року Huawei відкрив флагманський магазин і в столиці України, в центрі Києва, за адресою вул. Хрещатик, 46.

Якісне обслуговування покупців є одним із пріоритетів Huawei Consumer BG. Станом на четвертий квартал 2017 року сервісна мережа Huawei налічувала понад 1 400 офлайнових центрів обслуговування в 105 країнах і регіонах, в тому числі — близько 800 фірмових сервісних центрів. Магазини бренда надають низку базових послуг з ремонту. Споживачі також можуть бронювати час зустрічі зі співробітником сервісу, отримувати домашнє обслуговування або відправляти свої пристрої на ремонт поштою. В Україні кількість пунктів прийому пристроїв досягла більше 2 500 (на базі відділень «Нової Пошти»).

Зустрічаючи майбутнє відкритою екосистемою

Смартфони — важлива складова інтелектуального світу майбутнього, тому вони ставатимуть все більш розумними. Завдяки комп'ютерному навчанню та аналізу даних інтелектуальні мобільні пристрої виконуватимуть безліч функцій: доглядатимуть за будинком, слугуватимуть персональними тренерами, водіями, секретарями, вчителями.

У 2017 році Huawei представила Kirin 970, чипсет із вбудованим штучним інтелектом і власним нейроморфним процесором (NPU). Він використовується в смартфонах серії Huawei Mate10, закладаючи основу для нової взаємодії людини і машини.

Процесори Kirin є основою екосистеми HiAI, яка інтегрує процесор Kirin, механізм системи керування інтелектуальними базами даних EMUI і розумні сервіси в мобільну обчислювальну платформу на базі штучного інтелекту. Ця платформа відкрита для глобальних розробників і партнерів, щоб створювати новий світ інтелектуальних додатків.

Huawei пропонує й інші рішення на основі штучного інтелекту, розвиваючи сегмент ноутбуків, планшетів, носимих пристроїв, систем розумного будинку і підключених транспортних засобів.

Так, відвантаження планшетів Huawei зросли на 40% у порівнянні з 2016 роком, не дивлячись на те, що глобальний ринок планшетів неактивний. Такі результати зробили Huawei одним із трьох провідних світових виробників планшетів з точки зору частки ринку.

Розумні будинки стануть ключовим компонентом інтелектуального світу. Підрозділ Huawei Consumer BG продовжує працювати над екосистемою розумного будинку HiLink, тісно співпрацюючи з більш ніж 80 брендами і задіявши понад 50 категорій продуктів. Разом з партнерами Huawei представив понад 300 продуктів цієї екосистеми для таких сфер, як розумний будинок, побутова техніка, нерухомість тощо.

Для компанії Huawei споживач завжди знаходиться в центрі уваги. Тому в 2018 році компанія продовжуватиме впроваджувати інновації, розвиваючи такі технології, як штучний інтелект, доповнена і віртуальна реальність. Використовуючи свої комплексні можливості, які оптимізують роботу чипсетів, пристроїв і хмарних технологій, Huawei робить все, щоб запропонувати неперевершений користувацький досвід і трансформувати індустрію інтелектуальних мобільних пристроїв.


 

Про компанію

Корпорація Huawei – світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник пристроїв №3 згідно з даними IDC за 4-й квартал 2017 року. Продукція компанії представлена в понад 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено більше 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Huawei посіла 49-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу 2017 року за версією BrandZ і 70-е місце в рейтингу найкращих світових брендів (Top 100 Interbrand 2017 Best Global Brands). Також компанія посідає 25-у позицію в рейтингу найдорожчих брендів за 2018 рік за версією Brand Finance. За версією Forbes Huawei посіла 88-е місце в рейтингу 100 найдорожчих брендів світу 2017 року.

Huawei Consumer BG – підрозділ компанії з виробництва споживчої електроніки: смартфони та планшети, роутери та модеми, а також інше обладнання, що поєднує в собі інноваційні технології і стильний дизайн. Компанія – один зі світових лідерів з поставок смартфонів. На українському ринку присутня з 1998 року. Сьогодні більшість операторів як мобільного, так і фіксованого зв'язку України користується і довіряє якості пристроїв Huawei. За час присутності компанії на ринку мільйони українців стали власниками пристроїв Huawei. Офіційне сервісне обслуговування проводиться з 2007 року і доступне на всій території країни (всі обласні та деякі районні центри).

 

Актуальні новини компанії доступні в офіційних джерелах:

Website Ukraine: http://consumer.huawei.com/ua/;

Website Global: http://consumer.huawei.com/en/;

Facebook Ukraine: https://www.facebook.com/HuaweimobileUA;

YouTube Ukraine: http://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceUA;

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileukraine/.

Гаряча лінія Huawei Consumer BG Ukraine: 0 800 50 88 33.

Контакти:

Прес-офіс компанії Huawei в Україні

+38 (044) 254-63-73

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Київ, вул. Ірининська, 5/24