Підтримка телеглядачів вивела NEWSONE в лідери інформаційного мовлення в Україні

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За минулий тиждень в Україні трапилася велика кількість подій, серед яких є й такі, які мали прямий вплив на роботу телеканалу NEWSONE - блокування NEWSONE й загроза свободі слова в Україні.

Незважаючи на тиск сторонніх сил, команда телеканалу продовжує виконувати свою роботу. Протягом минулого тижня ми побачили та відчули колосальну підтримку з боку глядачів і це   надало нам ще більше сил та натхнення, щоб продовжувати інформувати вас про всі події, вести трансляції та висвітлювати різні точки зору, навіть якщо комусь це і невигідно.

За результатами моніторингу минулого тижня рейтинги і частка перегляду NEWSONE досягли максимальних показників:

NEWSONE - лідер інформаційного мовлення України: рейтинг - 0,64%, частка - 1,65% (18+, Україна)

 1850К

Український телеглядач віддав свою увагу та виявив довіру до NEWSONE в найважливіші події країни, що вивело NEWSONE в ТОП-10 загальноукраїнських телеканалів з рейтингом - 0,57% і часткою — 3,09% (18+ 50 тис.+)

Київська аудиторія  (18+) традиційно дивиться NEWSONE з великим інтересом, про що говорять цифри: rat - 1,2%, shr - 3,61%, твердо фіксуючи телеканал на 1-му місці.

Киев

Найрейтинговіша програма минулого тижня на NEWSONE - велике політичне ток-шоу «Український формат» від 6 грудня. Її рейтинг склав 1,77% з часткою перегляду - 4,71% (18+, 50 тис.+). Тема 4-го випуску ток-шоу присвячена свободі слова в Україні.

Щоденна програма «Ранок на NEWSONE» з ведучими Максом Назаровим, Ангеліною Пичик і Діаною Панченко, за традицією, увійшла в ТОП-5 ранкових шоу серед всіх українських телеканалів (rat - 0,42%, shr - 4,7%, ЦА: 18 + 50 тис. +)

ТОП 10

У неділю NEWSONE вів пряму безперервну трансляцію маршу за імпічмент та зібрав у своїх телеекранів дуже велику кількість глядачів з показниками: rat - 1,12%, shr — 3,85%.

Протягом минулого тижня сайт телеканалу NEWSONE користувався особливою популярністю у відвідувачів. Так, з 4 по 10 грудня newsone.ua показав зростання до 2,5 млн. переглядів за тиждень (900 тисяч унікальних відвідувачів), в той час, як одним тижнем раніше (з 27 листопада по 3 грудня) було зафіксовано 1,6 млн переглядів (700 тисяч унікальних відвідувачів).

Кількість передплатників на YouTube-каналі NEWSONE вже перевищило позначку в 112 тисяч осіб.

Перегляди прямих ефірів і програм в запису доступні в інтернеті на ресурсах NEWSONE:

newsone.ua

facebook.com/newsone.ua

youtube.com/c/newsoneua

1850

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом NEWSONE. Дані за 4-10 грудня 2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%.

Прес-служба «NewsOne»