15 грудня, «Франчайзинг репутації ритейлу»

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Ділова гра за методикою SW-ReaLity в рамках другого сезону форумів «Репутація»

Чи готові українські ритейлери до викликів сучасного ринку?

Хто житиме та багатітиме у сучасному динамічному світі, а хто збанкрутує та щезне з ринку?

Сьогодні кожен покупець має у своїй кишені не тільки гроші, а й магічну скриньку – смартфон, який дає йому доступ до мільйонів товарів в інших магазинах. А ще найдрібніша помилка одного зі співробітників чи може бути зафіксована та моментально розміщена в інтернеті.

«То нехай собі пишуть, на середній чек це не впливає» – кажуть одні та втрачають.

«Давайте будемо шукати нові рішення» – переконані інші та знаходять.

Які шляхи ведуть до перемоги, а які до поразки?

Ми пропонуємо вам за допомогою наукової методики SW-ReaLityзнайти та побачити свої можливості у вирішенні головного завдання сучасності: як побудувати спілкування з тими, хто впливає на ваш бізнес таким чином, щоб заробити більше грошей та зберегти або збільшити свій бізнес.

Для моделювання ми взяли цікаву та доволі типову ситуацію із реального життя: охорона магазину повела себе агресивно та брутально з неповнолітніми клієнтами і це спричинило до… І далі ми будемо рухатись разом із динамічним розгортанням подій, в яких візьмуть участь не тільки охоронці та батьки неповнолітніх клієнтів, а й журналісти, правоохоронці, інвестиційній менеджери та компанії-конкуренти. Учасники разом з експертами будуть шукати та випробовувати власні рішення того, як «ганьбу перетворити на перемогу», як зі збитків зробити прибуток…

Головна цінність для учасників – можливість безпечного експерименту в просторі, який максимально наближено до реальності.

Реєстрація: https://2event.com/ru/events/1098962