13 грудня 2017 року у Києві відбудеться Форум учасників фінансового ринку «Який СПЛІТ потрібен ринку?».

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Організатор заходу - Об'єднання Фінансових Установ.

Під час Форуму представники органів державної влади разом з учасниками ринку небанківських фінансових послуг обговорять можливу реформу фінансового сектору, яка передбачена в рамках законопроекту №2413а про консолідацію функцій державного регулювання ринків фінансових послуг, більше відомого як Закон «Про Спліт». Зокрема, документ передбачає передачу функцій державного регулювання від Нацкомфінпослуг двом іншим регуляторам - НБУ і НКЦБФР.

Наразі законопроект готується до другого читання. Але остаточної моделі регулювання ринку небанківських фінансових послуг, яка буде запропонована до розгляду ВР, учасники ринку поки що не бачили.

Об’єднання Фінансових Установ разом з іншими асоціаціями та об’єднаннями учасників ринку фінансових послуг запропонували депутатам Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльностіта регуляторам - НБУ, НКЦПФР таНацкомфінпослуг - спільно обговорити очікування від прийняття законопроекту про СПЛІТ, висловити своє бачення, а такожсвої пропозиції, зауваження та очікування відносно майбутньої реформи.

Захід відбудеться 13 грудня 2017 року з 13:30 до 18:00 за адресою:

м. Київ, готель «Київ», вул. Грушевського, 26/1.