CortevaAgriscience оголосила 20 фіналісток програми TalentA

Новини компаній
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Протягом двох тижнів експертна рада розглянула понад 90 заявок на участь в освітньо-грантовій програмі.

Міжнародна науково-дослідницька компанія CortevaAgriscience повідомляє про те, що експертна рада визначила 20 фіналісток для подальшої участі в унікальній освітньо-грантовій програмі TalentA для жінок, які проживають у сільській місцевості та працюють у сільському господарстві. Діловим медіа-партнером програмі TalentA виступає журнал «БІЗНЕС».

Переможниць було обрано серед більше ніж 90 заявок, які поступили на участь у програмі протягом двох тижнів реєстрації. Оцінка здійснювалася шляхом сумарного підрахунку голосів від членів Експертної ради за кількома критеріями, які відображали особистий потенціал і пріоритети потенційних учасниць програмиіз врахуванням інтересів місцевих громад та перспектив громадського партнерства заради забезпечення продовольчої безпеки.

Фіналістками програми стали жінки різного віку від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості різних регіонів України та працюють у різних сферах сільського господарства. Учасниці проекту займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом.

Список фіналісток:

 1. Биковська Марина Олександрівна, Київська область.
 2. Бистрика Ілона Сергіївна, Одеська область.
 3. Бондар Оксана Григорівна, Луганська область.
 4. Бортич Лілія Іванівна, Чернівецька область.
 5. Гавриш Ірина Олегівна, Київська область.
 6. Доренко Наталія Юріївна, Кіровоградська область
 7. Ільків Катерина Степанівна, Львівська область.
 8. Клубок Любов Олександрівна,  Львівська область
 9. Лісовська Інна Павлівна, Волинська область.
 10. Мосейчук Марія Василівна, Полтавська область.
 11. Наумович Олена Олексіївна, Луганська область.
 12. Осадчук Галина Володимирівна, Хмельницька область.
 13. Попаз Віра Іллівна, Одеська область.
 14. Радкевич Лариса Альбертівна, Одеська область.
 15. Сабельнікова Валентина Олексіївна, Черкаська область.
 16. Стеценко Ірина Ігорівна, Херсонська область
 17. Страмнова Татьяна Ивановна, Херсонська область.
 18. Тарасенко (Лісова) Катерина Василівна, Львівська область.
 19. Шапочка Еріка Михайлівна, Закарпатська область.
 20. Шрайнер Ірина Сергіївна, Донецька область.

До авторитетної групи партнерів програми TalentA також доєдналося Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. До складу експертної ради програми увійшла Олена Альшанова, заступниця директора Департаменту аграрної політики. "Жінки-фермерки України є не тільки рушієм розвитку підприємництва на селі, але й надихають молодь об’єднуватися, вчитися, працювати на своїй землі. Власним прикладом вони доводять, що жінка, як вправна ґаздиня, здатна створити й успішно вести бізнес на благо і для добробуту своїх родин та громади. Низка державних програм покликані стимулювати фермерство, зокрема – жіноче, тому така ініціатива з боку великого бізнесу – дуже актуальна", – зазначила пані Альшанова.

22 червня фіналістки програми TalentA розпочали безкоштовне інтенсивне навчання у десятитижневому освітньому онлайн-хабі під керівництвом досвідчених менторів та тренерів, а по завершенні курсу працюватимуть над мікропроєктами, спрямованими на посилення продовольчої безпеки в місцевих громадах. Гранти на реалізацію трьох кращих мікропроєктів CortevaAgriscience надасть для тих проектів-переможців, які будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем. Загальний грантовий фонд становить $12 тис.

«Ми переконані, що участь у програмі TalentA дозволить нашим учасницям отримати нові знання та навички для розвитку власного бізнесу, а також реалізувати важливі соціальні проекти і зробити внесок у сталий розвиток їхньої громади», – зазначила Анна Бабіч, голова Експертної ради програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії CortevaAgriscience.


CortevaAgriscience – публічна глобальна сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі. Воно включає збалансований та різноманітний вибір насіння, ЗЗР та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. CortevaAgriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.