"Датагруп" побудувала канали зв'язку для мережі "Фокстрот"

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

До початку липня 2020-го вони об'єднають 162 магазини мережі якісним інтернетом на швидкості 50 Мбіт/с.

"Датагруп" побудувала канали зв'язку для мережі магазинів "Фокстрот", забезпечивши єдиний рівень SLA, протягом 5 місяців.

Завдяки широкому волоконно-оптичному покриттю вдалося забезпечити підключення максимальної кількості точок у мережі «Датагруп», надавши при цьому послуги максимальної якості.

Результат – забезпечення магазинів і офісів послугами інтернет-зв'язку в усіх точках мережі за допомогою волоконно-оптичних каналів (з основним каналом 2 Гбіт/с у Києві), мінімізація ризиків падіння каналів, зменшення простою, поліпшення якості та стабільності роботи внутрішніх інформаційних систем.

"Магазини мережі Фокстрот розташовані приблизно в 100 містах України, тобто не тільки в усіх обласних, але й у районних центрах. Таким чином, отримати послуги з надання доступу в інтернет під ключ від однієї компанії – це питання не тільки зручності з точки зору управління, але також надійності та економії. Ми дійсно пишаємося, що є компанією № 1 в Україні, яка може реалізовувати проєкти подібного рівня і складності", – розповідає Ірина Близнюк, директор департаменту корпоративних продажів компанії "Датагруп".

Олександр Товстенко, керівник відділу телекомунікацій департаменту ІТ ГК Фокстрот, назвав важливим фактором під час вибору телеком-партнера наявність власних бригад інженерів, які оперативно реагують і усувають аварії, заздалегідь повідомляють про простої або модернізацію мережі.

"У результаті побудовано єдину мережу каналів передачі даних за технологією MPLS, оптимізовано операційні витрати на обслуговування мережевої інфраструктури, зменшено ризики простоїв і падінь послуг, що загалом поліпшило взаємодію між центральними та регіональними офісами, підвищило ефективність бізнес-процесів компанії", – зазначає Товстенко.


«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому, лідер у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. Також компанія посідає лідируючі позиції на ринку телекомунікацій для великого бізнесу – 93% українських банків є клієнтами «Датагруп». Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення та відеоспостереження, а також хмарні сервіси  та комплекс послуг з кібербезпеки DataProtect. Менеджмент інформаційної безпеки компанії відповідає найвищим міжнародним стандартам, що підтверджено сертифікатом ISO 27001:2013.