"Фармак" надав мінігранти переможцям шкільного конкурсу екологічних проєктів

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

На ці гроші компанія побудує екокуточок, закупить 40 контейнерів для макулатури та встановить три безконтактні сенсорні змішувачі та накопичувальний бак для води в школах України.

В межах програми "Екошкола" компанія "Фармак" спільно з ГО "Український екологічний клуб "Зелена Хвиля" провела конкурс серед учнів 25 шкіл України на кращий екопроєкт, спрямований на збереження природних ресурсів та економію коштів освітніх установ. Три найкращі отримали мінігранти.

Перше місце: Потічанська філія І-II ст. з дошкільним підрозділом ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І. Л. Олійника». Проєкт «Створення екокуточку» отримає грант на суму 25 тис. грн.

Друге місце: Новояворівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів. Проєкт "Утилізація вторсировини з метою енергозбереження на базі другої школи" отримає грант на суму 20 тис. грн.

Третє місце: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Мирноградської міської ради Донецької області із проєктом «Розумні крани» отримає грант на суму 15 000 грн.

Крім того, було відзначено проєкти в спеціальних номінаціях.

Приз глядацьких симпатій – КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», м. Суми із проєктом«Виготовлення екопаперу» отримає грант на суму 7 тис. грн.

Спеціальний приз від АТ «Фармак» –Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради із проєктом «Безконтактна економія води» отримає грант на суму 15 тис. грн.

"Але переможцями є насправді всі. Учні здобули унікальні знання, які зможуть застосувати в подальшому житті", — йдеться в релізі компанії. — Часом прості правила та звички можуть врятувати і життя, і планету від шкідливого впливу. Саме цього ми навчаємо школярів у "Екошколі".

Онлайн-платформа "Екошкола" вже за рік існування прийняла понад 300 учасників з усіх областей України, які успішно пройшли 12 лекційних занять. Всього «Екошколі» було зареєстровано понад 1200 учнів з усіх куточків України. У фінальному конкурсі мінігрантіввзяли участь понад 25 міст, містечок і сіл. Зокрема, заявки надійшли з таких населених пунктів – Старий Мізунь, Селидове, Слов’янськ, Ізяславськ, Люботин, Бердянськ, Шостка, Біла Церква, Львів, с. Дивізія (Одеська обл.), смт Кушугум, Шумськ, Краматорськ, Лютіж, Мирноград, с. Дубриничі, Ватутіне та інші.

"Фармак" є екологічно-свідомою компанією. У 2019 році споживання електроенергії зменшилося на 10%, газу — на 23% на гривню випущеної продукції проти аналогічного періоду 2018 року. Кількість викидів зменшилася на 22,99%. За останні 5 років на екологічні проєкти було витрачено загалом понад 55 млн грн. У 2020 році більш ніж 100 тисяч євро інвестували в модернізацію Дільниці з очищення промислових стічних вод Департаменту з виробництва АФІ.

"Усе це відповідає не лише місії, цілям та політиці Компанії, а й цілям Глобального договору ООН у сфері захисту довкілля. "Фармак" став першою фармацевтичною компанією, що приєдналася до Мережі Глобального договору ООН. А у 2019 році виконавчий директор увійшов до складу наглядової ради Мережі в Україні", — нагадує Павло Павлик, операційний директор АТ «Фармак».