"Велта" розпочала тести перших виробів з доступного титану

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія замикає ланцюг від видобутку сировини до готової продукції.

Компанія "Велта" відкрила другий науково-дослідницький центр Velta Titanium Metal (м. Київ). Мета нової дослідницької лабораторії – виробництво і тестування готової продукції з доступного титану, який компанія отримує за власною технологією.

Velta RD Titan (м. Дніпро), де була розроблена нова технологія виробництва металічного титану, зробив значний ривок в масштабуванні процесу. Напівпромислова ділянка науково-дослідницького центру вже виробляє десятки кілограмів титанової сировини. Цього року також запланований перехід до наступного етапу: напрацювання матеріалу в тоннах для виготовлення кінцевої продукції. Але вже зараз Titanium Metal тестує титановий порошок для виробництва побутових речей.

"Я дуже чітко розумію, що саме нові високі технології стануть головним драйвером для розвитку нашої компанії. Також добре розумію і те, що цей самий драйвер може стати одним з головних для розвитку України в цілому", – наголосив на своїй сторінці в Facebook Андрій Бродський, генеральний директор компанії "Велта".

У першому науково-дослідницькому центрі компанії – Velta RD Titan була розроблена новітня технологія виробництва металічного титану, а також тривають подальші дослідження максимального зниження вартості виробництва металу. Центр вже подав перші заявки до патентних бюро США та України. 

Раніше "Велта" заявляла про плани побудувати вертикально-інтегровану групу від видобутку сировини до виробництва кінцевих виробів з титану. Компанія володіє сировинними активами – Бирзулівським гірничо-збагачувальним комплексом і Лікарівським родовищем ільменіту.