Visa та Райффайзен Банк Аваль запускають новий платіжний сервіс у Viber

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сервіс ON Money забезпечуватиме випуск і обслуговування віртуальних платіжних карток без відвідання банківського відділення.

Visa та Райффайзен Банк Аваль запускають новий платіжний сервіс у мессенджері Viber. Картки можна використати для оплати товарів і послуг як за допомогою платіжних гаманців Apple Pay та G Pay, так і в Інтернеті. Також користувачі зможуть отримати інші банківські послуги.

«Для початку роботи з ON Money немає потреби відвідувати відділення банків чи завантажувати додатки. Достатньо просто відкрити чат-бот Viber та знайти в ньому наш public account. Сервіс уже доступний для більш ніж 2 млн існуючих клієнтів Райффайзен Банку Аваль і незабаром буде доступним для всіх», — зазначив Олексій Пузняк, директор департаменту продуктів для приватних клієнтів Райффайзен Банку Аваль.

Безпека платформи Viber є основним пріоритетом розробників, що особливо важливо для фінансової сфери і платіжних систем, підкреслює Атанаса Райкова, директор з розвитку бізнесу Viber в СНД, Центрально-Східній Європі, країнах Близького Сходу і Північної Африки

Отримати платіжну картку ON Money може кожен користувач Viber, зареєстрований на телефон українського оператора зв’язку. При цьому картка стає доступною для користування миттєво. Послуги надаються в межах ліцензії НБУ на випуск та обслуговування електронних грошей.