Гендиректором Філіп Морріс Україна призначений Костас Сальварас

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Останнім часом він працював над комерціалізацією продукції зі зниженим ризиком (IQOS) в Японії

Генеральним директором Філіп Морріс Україна призначений Костас Сальварас. Про це повідомляє Philip Morris International (PMI).

Сальварас змінив на цій посаді Міхаліса Александракіса і буде відповідати за управління бізнесом на ринках України, Грузії, Вірменії та Молдови. Той в свою чергу приєднався до команди кластеру Магреба як генеральний директор на ринках Алжиру, Марокко, Тунісу та Лівії.

Пан Сальварас почав свою кар`єру у PMI з 1996-го. Протягом 24 років він займав керівні посади у сферах продажу, маркетингу, забезпечення позитивного споживчого досвіду та розвитку бізнесу в Греції, Росії та Японії.

Останнім часом він працював над комерціалізацією продукції зі зниженим ризиком (IQOS) в Японії, яка є одним із найбільш прогресивних та інноваційних ринків для PMI. Можливість запропонувати повнолітнім курцям менш шкідливу альтернативу сигаретам – ключовий пріоритет PMI, як на глобальному, так і на локальному рівні.

Костас Сальварас отримав ступінь магістра з економіки та бізнес-адміністрування в Афінському університеті економіки та бізнесу, а також ступінь MBA у Вищій бізнес-школі ALBA, Афіни, Греція.

"Для мене велика честь скористатися можливістю керувати бізнесом PMI в Україні та сприяти подальшому розширенню товарної категорії зі зниженим ризиком. Сьогодні більше 14 мільйонів повнолітніх курців в 53 країнах переключилися на використання IQOS. Ми тут, щоб запропонувати менш шкідливі альтернативи чоловікам та жінкам, які так чи інакше продовжили би курити сигарети. Ми відчуваємо підтримку авторитетних незалежних вчених у цьому питанні, — заявив Сальварас. —  Проте, на жаль, на початку року український парламент прийняв рішення  збільшити податки на стіки для IQOS на 319%, що повністю суперечить практиці, прийнятій у Європейському Союзі".

Якщо цей план буде реалізований, продовжив думку новий гендиректор Філіп Морріс Україна, він не тільки обмежить можливості 600 тис. користувачів IQOS в Україні, які обрали менш шкідливі альтернативи сигаретам, але й може сприяти росту незаконної торгівлі, тим самим зменшивши  прибутки держави.

"Отже, зараз настав час для діалогу з регуляторними та законодавчими органами. Ми дуже сподіваємось на обгрунтовану регуляторну та податкову політику, яка не зачинить двері для людей, що хочуть зменшити шкоду для свого здоров'я, спричинену курінням", — резюмує Сальварас.

Philip Morris International з 1994 року інвестувала більше $370 млн в виробництво та дистрибуцію сигарет і комерціалізацію в Україні продукції зі зниженим ризиком. В 2016 році Україна стала сьомим ринком, на якому Філіп Морріс запустив IQOS. Сума податків та зборів, сплачених афілійованими компаніями в бюджет України на всіх рівнях в 2019 році, дорівнювала 20,6 млрд. грн.

PMI — лідер в трансформації тютюнової індустрії для створення майбутнього без тютюнового диму — має на меті замінити сигарети бездимними продуктами на користь повнолітніх курців, які так чи інакше продовжили б курити, суспільства, компанії та її акціонерів.