Згідно з роз’ясненням Кабінету міністрів до постанови №211 від 11 березня 2020 року "Епіцентр", як мережа господарських магазинів, продовжить виконувати свою соціальну місію із забезпечення населення товарами першої необхідності по всій країні.

Компанія ALFA Smart Agro, один із лідерів українського ринку засобів захисту рослин та мікродобрив, переносить в Україну виробництво популярного гербіциду – Хаммер Дуо (2,4 Д-2-етилгексиловий ефір, 491,5 г/л + флорасулам, 8,5 г/л).

В умовах карантину головним завданням державного Укргазбанку є обслуговування українців без необхідності персонального відвідування банківских відділень.

Кошти підуть на закупку апаратів для штучної вентиляції легень, експрес-тестів на коронавірус, захисних костюмів та масок, дезінфікуючих розчинів для потреб лікарень.

Організаційний комітет найбільшої в Україні виставки індустрії рітейлу й девелопменту RAU EXPO 2020 оголосив про перенесення заходу на осінь. Причина – погіршення епідеміологічної ситуації та посилення мір безпеки для учасників заходу.

«Датагруп» активно розвиває сервіс захисту від DDoS-атак. Цього року компанія вдосконалила послугу та істотно підвищила рівень захисту мереж від атак різного типу та потужності, повідомляє Datagroup.