ЖК LUCKY LAND: комфортне житло для вимогливих мешканців

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Тренди ринку новобудов не лише захопили уми і серця мешканців українських міст, вони інтенсивно змінюються та якісно еволюціонують, розвиваючись у нові формати. Одним з них є формат “місто в місті”.

Базовою характеристикою такого виду житла є те, що він відтворює повний “пакет” зручної міської інфраструктури, часом навіть на віддалених від центру міста або “спальних” районів ділянках. Тобто на такій локації виростає повноцінний мікрорайон із власною екосистемою, максимально доступною й адаптованою до потреб майбутніх мешканців.

Які ж вимоги до комфортного житла у сучасного споживача?

Детально розберемо це питання на прикладі житлового комплексу комфорт-класу LUCKY LAND від столичного забудовника — групи компаній DIM.

Локально комплекс розташований у Святошинському районі м.Києва. На території площею близько 37 га збудують 23 будинки на 10-16 поверхів, які будуть розділені на 8 кварталів.

Концепція “місто в місті”

Інфраструктурна складова комплексу LUCKY LAND передбачає наявність власних дитячих садків, сучасної школи зі стадіоном, коворкінгів, ігрових та спортивних майданчиків, мотузкового парку, зон барбекю, бігових і велодоріжок. Окрім цього перші поверхи будинків відведено під магазини, аптеки, банківські відділення, кав’ярні та ресторани. Неподалік вже працює один з найбільших в Україні торговельно-розважальних центрів Lavina Mall, супермаркети “Ашан”, Novus і “Сільпо”, а також будівельний гіпермаркет “Епіцентр”.

Про автівки забудовник теж не забув. Для власників авто збудують підземний паркінг на 356 паркомісць (в 1-му кварталі комплексу) та гостьовий наземний на 2500 місць. Водночас прибудинкова територія житлового комплексу буде закритою для авто та сторонніх, що дуже зручно і безпечно для найменших мешканців “щасливого міста”. Передбачені також цілодобова охорона та відеоспостереження за територією комплексу.

Енергоефективність нових житлових комплексів

Мешканці, безперечно, зрадіють високому рівню енергоефективності будівель. Стіни в ЖК LUCKY LAND утеплять екологічною мінеральною ватою, а в квартирах передбачене індивідуальне опалення. Це суттєво вплине на щомісячні показники в комунальних платіжках. Крім того, різнорівнева поверховість будинків не лише сприятиме уникненню ефекту “криниці”, а й забезпечить рівномірний розподіл світла всією територією ЖК.

Здорове життя за власним смаком

Загальна кількість квартир в комплексі перевищує 4 тис., при цьому в кожному з 23 будинків ЖК LUCKY LAND споживачам будуть доступні понад 40 типів планувань. В тому числі квартири з терасами з видом на ліс. Так, з північної сторони комплексу розташований густий ліс, що забезпечить свіжим повітрям і мальовничими місцями для прогулянок і пікніків. Крім того, в декількох кілометрах знаходиться лісовий заказник Пущі-Водиці.

Саме враховуючи вимоги мешканців столиці до комфортного житла, група компаній DIM будує свій новий житловий комплекс LUCKY LAND — сучасний проект у скандинавському стилі, створений для людей, що звикли до ритму великого міста, але цінують і затишок заміського життя.