Топ-3 забудовників з найвигіднішими умовами розтермінування

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Журнал БІЗНЕС представляє Топ-3 забудовників з найвигіднішими умовами розтермінування

dfdtdf1В структурі продажів компанії більшість угод укладаються за 100%-вою оплатою, їх частка сягає 78%. На другому місці — механізм розтермінування платежів, що займає 20%. Умови цього інструменту відрізняються в залежності від об’єктів та можливостей споживача. “У нас індивідуальний підхід до кожного покупця, — підкреслює Тетяна Маркова, директор Департаменту продажів і маркетингу ПрАТ “ХК “Київміськ­буд”. — Ми намагаємось підібрати максимально зручні умови, зважаючи на реальні можливості людини і враховуючи, що покупка нерухомості дороговартісна і психологічно важка”.

Якщо говорити про всі проекти компанії, що наразі у продажу, то максимально можливе розтермінування складає 28 місяців. Це стосується таких житлових комплексів, як “Медовий-2”, “Отрада”, “Урлівський-1” та частина ЖК “Італійський квартал”. При цьому перший внесок теж різний. Наприклад, для квартир у ЖК “Медовий” і “Медовий-2” він складає від 30%, а для решти комплексів — 50%.

Незважаючи на те, який саме фінансовий інструмент обере споживач, найперша порада від “Київміськбуду”: перевіряйте забудовника. Адже інвестування — це завжди певний ризик, однак, як запевняє пані Тетяна, “при перевірці цей ризик можна звести до мінімуму”.


dfdtdf2“Для одних покупців інвестиція в житло — довгоочікувана угода з придбання власної квартири, для інших — спосіб примноження власного капіталу, — зазначає Павло Зеленський, бренд-менеджер компанії DIM Group. — Проте i для першої категорії споживачів, i для другої досить непоганим інструментом купівлі квартири є програма на виплат від забудовника”. Адже більшість людей не готові купувати квартиру, заплативши за неї повну вартість. Водночас вони прагнуть мінімізувати фінансові ризики. Саме тому інструмент розтермінування зараз дуже популярний серед споживачів.

Основними перевагами програми на виплат від DIM Group є невеликий перший внесок, який становить від 30% вартості квартири, мінімальна кількість документів, які потрібні для оформлення договору, а також відсутність переплати за відсот­ковою ставкою. В поточних проектах DIM Group можна оформити розтермінування виплат на 2-5 років, тобто до завершення будівництва.


dfdtdf3Анна Лаєвська, комерційний директор “Інтергал-Буд”, компанії, що першою представила на ринку програму на виплат від забудовника, вважає, що великий попит та інте­­р­ес до такого виду фінансування обумовлений широким вибором варіантів та гнучкими умовами для покупців. “Для кожного виду розстрочки в нас є свої, максимально вигідні умови, а також великий вибір програм: на 3-6 міс., на 1-2 роки, на 3-5 років. Є навіть розтермінування за ціною 100% оплати, щоб покупець не переплачував зайвого. Також існує варіант, коли можна сплатити 50% вартості житлової площі і отримати знижку при розтермінуванні до завершення будівництва”, — розповідає пані Лаєвська.

Компанія не просто заявляє про свою готовність йти назустріч покупцеві, а прописує свої зобов'язання і гарантії в договорах. “Ми помітили значний інтерес покупців до короткострокових програм розстрочки на 3-6 місяців. Тому пропонуємо такі умови, незалежно від того, зданий об’єкт в експлуатацію, чи ні”, — запевняє пані Лаєвська. Перевагою такого виду фінансування для клієнта є те, що вартість квартири за умовами будь-якої розстрочки фіксована. Тож покупець відразу чітко розуміє, якою буде остаточна сума, і готовий внести частину вартості квартири та почекати три місяці чи півроку до повної готовності об’єкту. На відміну від банківських кредитів, для надання розтермінування не потрібні довідки про доходи — достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код.