Топ-5 тракторів для великих господарств

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Трактор — це невід’ємна частина кожного великого сільськогосподарського виробництва. Машина має бути потужною, надійною та комфортною. Ми представляємо п’ять найкращих моделей для українського виробника

Challenger МТ 800ЕАмериканський бренд Challenger був першим виробником, який спеціально створював трактори з гумово-армованими гусеницями. Сучасна модель МТ 800Е має 12-циліндровий двигун AGCO Power об’ємом 16,8 л. Центр керування трактором — це інноваційний дисплей та ергономічно розташовані органи керування. Оновлена кабіна забезпечує найкращі умови роботи для оператора завдяки простому доступу, низькому рівню шуму та чудовій оглядовості. Трактори серії МТ 800Е вже на заводі підготовлені до встановлення системи автоматичного водіння AutoGuide та підключення системи телеметрії AgCommand. Вартість — $450 тис.

Deutz Fahr 9340 TTV AgrotronНімецька модель Deutz-Fahr 9340 TTV Agrotron має потужність 336 к.с. Високий рівень економічності палива як при польових роботах, так і при транспортних забезпечує безступенева трансмісія від ZF — Terramatic TMT 32. Трактор оснащений потужною гідравлічною системою із закритим контуром та чутливим до навантаження насосом продуктивністю 210 л/хв. Сучасна кабіна MaxiVision Cab II забезпечує максимальні оглядовість та шумоізоляцію. В серійній комплектації передбачена підготовка до встановлення GPS-системи Agrosky та ISOBUS. Вартість — $300 тис.

New Holland t9. 670Нова модель трактора New Holland — t9.670, що виробляють в Італії, Німеччині та США, стала ще потужнішою і комфортнішою за своїх попередників. Потужність двигунів Cursor 13 зросла до 608 к.с. Впровадження системи керування потужністю двигуна дозволяє додатково використовувати до 71 к.с., враховуючи навантаження на трансмісію, гідравлічну систему та вал відбору потужності. Допомагає оператору також система керування швидкістю руху (GSM), яка забезпечує оптимізацію продуктивності та економічності трактора. Всі нові трактори серії Т9 надходять з заводу готовими до роботи з програмним забезпеченням PLM. Вартість — $310 тис.

IMG 6105 0 4Вітчизняний ХТЗ-248К.20 — це подальша модернізована версія трактора Т-150К. При його створенні були задіяні нові технології, що дозволили модифікувати трансмісію, гідравліку, а також навісну систему для ефективного використання трактора з сучасними високошвидкісними сільгоспзнаряддями.

Спеціально розроблений новий ергономічний дизайн дозволив збільшити оглядову зону оператора, а також спростити доступ до основних вузлів машини. Трактор оснащений сучасним двигуном FPT-Iveco потужністю 240 к.с. з системою Common Rail, екологічністю — Stage III А та економічністю — 150 гр.кВт/г. Слід зазначити, що періодичність заміни моторного масла було збільшено до 600 мтг. Цей трактор входить до переліку віт­чизняної техніки, вартість якої частково (в розмірі 25-40%. — Ред.) компенсується за рахунок коштів державного бюджету. Вартість — $75 тис.

claas Xerion 5000 TRACТрактори німецької компанії Claas серії Xerion — це вдале поєднання потужності та розумного програмного забезпечення. Модель Xerion 5000 TRAC має двигун потужністю 487 к.с. та контролюється системою Claas Power Systems (CPS), яка за потреби забезпечує максимальну потужність та оснащена технологіями для економії палива. Коробка передач ZF-Eccom дозволяє реалізувати безступеневу передачу повної потужності двигунів Perkins на колеса. Чотири колеса однакового розміру та суцільна рама забезпечують підвищену стійкість до навантажень. Вартість — $370 тис.