business head ads

Сонячні перспективи

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія BASF відкрила новий сегмент на ринку засобів захисту рослин, випустивши препарат для соняшника, який поєднує функцію морфорегулятора та потужні фунгіцидні властивості

Зараз агропромисловість є однією з рушійних сил української економіки. За даними уряду, вона забезпечує близько 14% ВВП, і з роками ця цифра лише зростає. Український сільськогосподарський бізнес має сильні позиції і на світовому ринку, адже Україна є однією з головних країн — експортерів зернових у світі. Це приносить значний дохід і самим аграріям: за перше півріччя 2017 р. він перевищив 500 млн грн., що вп’ятеро більше за показник аналогічного періоду 2016 р.

Компанія BASF — один з ключових постачальників засобів захисту рослин для українських аграріїв. Зараз в українських агровиробників є постійний попит на інновації, хоча ця сфера і вважається досить консервативною. Інновації в агропромисловість приходять з різних сфер: це можуть бути і дрони, і методи землеробства, і нові хімічні сполуки. При цьому для рослинництва нові препарати мають ключове значення, адже з часом шкодочинні організми можуть мутувати, а клімат — змінюватись.

Цього року компанія BASF відкрила новий сегмент на ринку засобів захисту рослин, випустивши препарат для соняшника “Архітект™”. Це перший продукт, який поєднує у собі функцію морфорегулятора та потужні фунгіцидні властивості. Випуск продукту почали саме на українському ринку, адже соняшник — одна з ключових культур для вітчизняного агробізнесу.

Випуск препарату “Архітект™” почали саме на українському ринку, адже соняшник — одна з ключових культур для вітчизняного агробізнесу

Новий продукт дозволяє вирішити одночасно декілька проблем аграріїв, які вирощують цю культуру. Як морфорегулятор, препарат вирівнює посіви, поліпшує загальний стан та кореневу систему рослини. Соняшник із використанням “Архітект™” має значно кращу стресостійкість до засух і високих температур, а отже, менше залежить від зміни погодних умов та опадів.

Препарат “Архітект™” змінює рослину та істотно впливає на розвиток будови соняшника. Завдяки цьому оптимізується поглинання та транспортування поживних речовин і води. Під впливом продукту у рослин також формується коротше міжвузля та товстіше стебло, а це робить їх сильнішими та стійкішими до вилягання. Фунгіцидні властивості дозволяють покращити процес фотосинтезу та імунітет до найширшого спектру хвороб, властивих соняшнику.

Перед запуском продукту компанія BASF протягом трьох років проводила дослідження ефективності препарату в країнах Центральної та Південної Європи, щоб щороку відстежувати його дію та зростання врожайності. Вони показали, що вміст олії в насінні збільшується, а врожайність зростає до 21% у порівнянні з необробленим соняшником.

“Для нас дуже важливо допомагати агровиробникам досягати високих показників врожайності. Соняшник є однією з основних польових культур для аграріїв. Тому ми прагнемо запропонувати найсучасніші рішення для дієвого захисту врожаю, як і створення можливостей для збільшення кількості та підвищення якості продукту, а отже, прибутків агробізнесу. Новий препарат досягає перелічених цілей, — зауважує Крістіан Телл, керівник відділу маркетингу агропідрозділу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. — Цьогоріч на заході “Плюсуй переваги!” ми показали клієнтам дію наших нових препаратів, у тому числі і препарату “Архітект™”. На демонстраційних полях вони змогли самі оцінити користь від наших новинок, а також дізнатися всі нюанси у наших технологів, щоб вже цього року застосовувати новинку в себе на полях”.

Компанія розраховує, що такі препарати, як “Архітект™”, спростять життя агробізнесу. Застосування лише одного продукту, що одразу вирішує спектр завдань, які зараз стоять перед аграріями, дозволить поліпшити їхню роботу без зайвих зусиль.