Майбутнє вже на SOCAR

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Український підрозділ державної нафтогазової компанії Азербайджану SOCAR (State Oil Company of Azerbaijan Republic) розвиває інновації в трьох напрямках — сервіс, якість продукту та екологічність

З моменту появи на ринку України SOCAR закріпив за собою звання “законодавця мод” у паливному ритейлі і не припиняє дивувати незвичним для автозаправних станцій комплексом послуг і високим рівнем сервісу. На АЗК мережі є бізнес-куточки для друку документів, хімчистки, екрани з актуальним розкладом прибуття авіарейсів, безкоштовні послуги пакування багажу та багато іншого.

 Цього року компанія першою на паливному ринку запустила віртуальний 3D-тур. Тепер, не відходячи від комп’ютера чи за допомогою мобільного пристрою, можна відвідати будь-який з АЗК, що розташовані в 11 областях України, та дослідити презентабельність внутрішнього інтер’єру, сервісні рішення й можливості кожного заправного комплексу.

 Останнє оновлення мобільного додатку LEVEL завдяки функції SOCAR Pay надає можливість водіям розрахуватися за паливо на колонці, не виходячи з авто, а також за всі товари та послуги, запропоновані на АЗК (послуги мийки, покупка кави чи інших товарів), маючи при собі лише смартфон.

 Вважаючи високу якість пального однією з найголовніших своїх переваг, SOCAR вивів на ринок України високотехнологічне преміальне пальне Nano, яке покриває паливну систему двигуна захисною “плівкою”, підтримує паливні інжектори чистими, а завдяки високоефективному модифікатору тертя дозволяє знизити витрату палива.

Серед екологічних інновацій мережі — колонки з реагентом AdBlue, який зменшує шкідливі викиди оксиду азоту від дизельних двигунів

 Серед екологічних інновацій мережі — колонки з реагентом AdBlue, який зменшує шкідливі викиди оксиду азоту від дизельних двигунів, системи денного освітлення Solatube, призначені для передачі сонячного світла всередину будівлі та програми озеленення станцій.

 SOCAR Energy Ukraine — одна з перших мереж автозаправних комплексів, яка спільно з партнерами впровадила швидкі зарядні станції для електрокарів Fast Charger потужністю 22-50 кВт. Вони забезпечують зарядку літій-іонної батареї до 80% за 30 хвилин. Наразі електрокари на українському ринку в середньому розраховані на меншу потужність — 10 кВт. Попри це, у SOCAR прийняли стратегічне рішення розміщувати надпотужні станції, щоб у майбутньому відповідати вищим вимогам сучасних електромобілів.

 Також на станціях SOCAR встановлена система рекуперації паливно-роздавальних колонок — нова система зворотного отримання палива з парів бензину під час заправки авто. Зазвичай пари вуглеводнів повільно розчиняються в атмосфері і становлять небезпеку для людей і навколишнього середовища. Завдяки зворотному отриманню матеріалу, який випаровується з бензину, компанія надає неоціненну допомогу навколишньому середовищу, охороняючи природні ресурси, адже при використанні системи рекуперації парів в атмосферу надходить на 99% очищене повітря.

 А цьогоріч SOCAR Energy Ukraine зробила перші кроки до участі в міжнародному консорціумі PetroBLOQ разом з мексиканською PEMEX з метою розробки та впровадження технології blockchain у нафтогазовій сфері. За допомогою канадських розробників компанія планує дослідити можливості використання даної технології для створення цифрових баз даних, автоматизації управління бізнес-процесами на паливному ринку та попередження можливих ризиків для компаній.