Погляд у майбутнє

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У квітні-травні поточного року журнал БІЗНЕС та компанія KPMG в Україні провели спільне опитування “БІЗНЕС. Лідери. Виклики для росту”

Участь в опитуванні взяли керівники 64 компаній, які працюють в різних галузях економіки України. БІЗНЕС порівняв результати опитування українських управлінців та їхніх західних колег і виявив спільне та відмінне щодо погляду у бізнес-майбутнє.

 26 червня відбудеться дискусія «Виклики для лідерів в час великих трансформацій», теми якої базуються на результатах глобального дослідження CEO Outlook 2018 KPMG International, участь у якому взяли 1300 керівників великих компаній з усього світу, та даному опитуванні українських бізнес-лідерів.

Поки в світі бояться згортання процесів глобалізації, найбільшими загрозами для українських керівників є відтік кадрів та непередбачувана регуляторна база.

allGPw2

allGPw1

Українці найбільше бояться розголошення конфіденційної інформації, тоді як їхніх західних колег більше турбують питання правильної оцінки рентабельності та безпечного обміну даними.

На відміну від українців, західні управлінці не сумніваються в необхідності географічної експансії.

kpmg 1