Фінансовий Оскар’2017

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Журнал БІЗНЕС у черговий раз визначив найкращих представників банківського, страхового та інвестиційного ринків України

Історія конкурсу налічує вже понад 20 років, і за цей час щорічне нагородження провідних фінансових установ країни, а також найшанованіших фінансистів встигло стати доброю традицією для ділового співтовариства.

Головними номінаціями для фінансових установ залишаються:

  • “Найпрофесійніший банк”;
  • “Найпрофесійніша страхова компанія”;
  • “Найпрофесійніша інвестиційна компанія”.

Основні персональні номінації:

  • “Банкір року”;
  • “Особистість страхового ринку”;
  • “Особистість інвестиційного ринку”.

Також БІЗНЕС визначав переможців в номінаціях, присвячених окремим сегментам банківського і страхового ринків, таким як: кредитування; залучення депозитів; картковий бізнес; обслуговування малого та середнього бізнесу;корпоративне та роздрібне страхування; страхування автомобілів; добровільне медичне страхування та багатьом іншим. Окремими номінаціями виділені досягнення гравців вітчизняного ринку у фінансуванні та підтримці “зелених” технологій у виробництві та енергозбереженні — “Екобанк”, а також за досягнення банків і страхових компаній у розвитку інтернет-технологій в обслуговуванні клієнтів — “Онлайн банк” і “Страховик онлайн”.

Як визначали переможців

Обрання переможців вже традиційно БІЗНЕС проводив у два етапи.На першому етапі редакція здійснювала відбір претендентів виходячи з фінансових показників банків, страхових та інвестиційних компаній,їхньої динаміки, а також з урахуванням помітних дій і угод фінустановна ринку за минулий рік. Таким чином, в кожній номінації формувавсяshort-list фіналістів конкурсу.

За підсумками 2017 р. методика відбору переможців була дещо змінена, і тепер на другому вирішальному етапі фінальне слово було за нашою аудиторією.Протягом місяця на сайті видання business.ua відбувалося відкрите голосування, де кожен охочий міг, спираючись на власний досвід та знання фінансового ринку, проголосувати за той чи інший банк або ж страхову компанію.Треба врахувати те, що переважну більшість аудиторії БІЗНЕСу складають власники бізнесу, топ-менеджери підприємств, фінансисти, банкіри, страховики і загалом люди, компетентні у питаннях, пов’язаних з фінансовим сектором економіки. Ми переконані, що в своїх оцінках наші читачі керувались,окрім суб’єктивної думки та особистого розуміння місця й ролі тої чи іншої фінустанови на ринку, ще й даними про результати діяльності фінустанов за минулий рік та репутацією, що склалась у банка, страховика чи інвестиційної компанії.

Результати голосування були проаналізовані редакцією. Переможці в номінаціях визначені згідно з кількістю голосів, отриманих банками і страховими компаніями від читачів сайту журналу БІЗНЕС.