Номінація: Агент змін

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Надія Омельченко, віце-президент компанії “ІТ-Інтегратор”, співзасновник тематичного бару “Лиса гора”

Жінки в управлінні великими корпораціями — поки більше рідкість, ніж поширене явище. Тим паче якщо це високотехнологічний бізнес. Надія Омельченко уже декілька років працює в умовно “чоловічий” сфері — вона керує найбільшим в Україні постачальником IT-рішень для корпорацій і держсектора компанією “ІТ-Інтегратор”. До цього обіймала “топові” посади в керуючих компаніях — була директором компанії з управління нерухомістю Compass FM і директором по кадровій політиці групи компаній “Октава”.

У менеджерському портфелі пані Надії є також досвід керівництва кількома соціальними проектами, наприклад освітньою програмою “IT-освіта”. А торік пані Омельченко почала активно займатися вирішенням проблеми гендерного дисбалансу у вітчизняній IT-індустрії. Зараз вона входить до Топ-20 надихаючих жінок в STEM (S — science, T — technology, E — engineering, М — mathematics) і є ментором ініціативи “Дівчата STEM”. Цей проект системно підтримує розвиток і зміцнення позицій жінок в сфері високих технологій.

Крім того, нещодавно Надія спробувала себе й у підприємницькій діяльності. На початку 2017 р. вона разом зі своїми подругами відкрила тематичний відьма-бар “Лиса гора”, який одразу став популярним місцем в столиці. Про успіх закладу говорить статистика відвідувань (500 гостей на тиждень) і період окупності — замість запланованих 12 місяців інвестиції в проект повернулися за вісім.