Леді бізнесу: Медицина і краса

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

DidenkoSvitlanaСвітлана Діденко

Генеральний директор “Фармацевтичної фірми “Дарниця”

Світлана Діденко пройшла на “Дарниці” шлях від економіста до генерального директора. Вона сфокусувала роботу компанії на підвищенні ефективності бізнесу, розширенні портфеля продуктів, розвитку міжнародного партнерства і подальшої модернізації виробництва. Якщо 2015 р. “Дарниця” займала 4-е місце в рейтингу компаній за обсягом аптечних продажів в грошовому вираженні, то 2016 р. і 2017 р. стабільно утримувала 3-є.

BukyrІрина Букур

Засновник бренду косметики Irene Bukur

Пані Ірина називає себе найактивнішим і найвимогливішим клієнтом свого бренду. Вона не тільки тестує кожен новий зразок продукції, але і постійно працює над удосконаленням рецептур косметичних засобів. У 2015-2016 рр. команда компанії активно працювала над створенням професійної антивікової лінійки, яка побачила світ минулого року.

LihovetsOlenaОлена Лiховець

Генеральний директор “ГлаксоСмітКляйн Україна”

Посаду керівника українського підрозділу міжнародної GSK пані Олена займає з весни 2016 р., хоча в компанії працює вже 13-й рік. Під її керівництвом для вдосконалення роботи компанія відмовилася від комерційної структури кількох окремих бізнес-підрозділів і перейшла до продажів через єдиний відділ; оптимізувала портфель препаратів, сфокусувавшись на трьох основних групах. І головне — змінила принцип взаємодії з медиками в підходах просування препаратів, а саме — відмовилася від виплат бонусів та іншої фінансової підтримки медпрацівників.

RomanenkoЮлія Романенко

Директор з комунікацій “L’Oreal Україна”

Пані Юлія працює в компанії понад шість років: починала кар’єру в якості бренд-менеджера, згодом розширила компетенції до директора з корпоративних комунікацій.

“L’Oreal Україна” — один із лідерів на ринку косметики. Філіал в Україні створений у 2004 р. Станом на 2018 р. в компанії працюють понад 250 співробітників.

Компанія “L’Oreal Україна” приділяє багато уваги соціальній відповідальності.

UsenkoGalinaГалина Усенко

Генеральний директор медичної компанії Into-Sana

Маючи 10-річний досвід менеджменту в сфері охорони здоров’я, пані Галина очолила одеську Into-Sana в 2012 р., коли цю компанію придбав американський інвестиційний фонд Siguler Guff & Company. Військовий конфлікт, економічна нестабільність змусили інвесторів на час відкласти свої плани щодо розвитку за межами Одеси. Але цю паузу керівник використала для зміни системи керування в компанії. З 2016 р. фонд продовжив розвиток Into-Sana в Києві — придбав дві клініки “Медісвіт”, і буквально через рік, в січні 2017 р., компанія відкрила нову клініку в столиці на Подолі.

TarasevichІрина Тарасевич

Співзасновник компанії “Ремос” (ТМ “ЯКА ”)

Косметичний бізнес пані Тарасевич розпочала у 2005 р. із цікавості, коли зварила перший шматок мила в гаражі свого чоловіка Володимира. Зараз компанія випускає 164 найменування продукції на власному виробничому майданчику площею 800 кв. м під Києвом. Підприємство позиціонується як виробник натуральної косметики і розвиває кілька торгових марок. 2017 р. на ринку з’явилася нова ТМ від компанії “Ремос” — Pharmea. Також компанія вийшла на польський ринок.