Леді бізнесу: IT та телеком

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

ZabolotnaValeriaВалерія Заболотна

Керівник інноваційної IT-школи UNIT Factory

Під керівництвом пані Валерії активно розвивається єдиний в Україні приватний навчальний заклад UNIT Factory, який працює за стандартами французької Школи 42. Запроваджено унікальну освітню систему, за якою студенти навчаються один в одного в процесі реалізації спільних проектів. Важливо те, що навчання є безкоштовним за умови, що випускник буде працювати в Україні протягом наступних трьох років. Це — принципово, адже школа має на меті підготовку кадрів, що розиватимуть економіку України. Відкрита у 2016 р., школа активно нарощує темпи, що є головним свідченням успіху цього проекту. Кількість студентів, яка під час першого набору складала 300 осіб, до 2020 р. має зрости до 2 тис.

OliynikAllaАлла Олійник

Партнер інвестиційного фонду Borsch Ventures

У Фонді, що був створений за ініціативи KM Core, Алла Олійник опікується інноваційними проектами, пов’язаними з природничими науками і, зокрема, медициною. Сфера діяльності - застосування нових технологій в медицині та охороні здоров'я (штучний інтелект, інтернет речей, роботікс, додана реальність). Має великий досвід роботи у фармацевтичних компаніях. Працювала у компаніях Roche Pharmaceuticals, Astrum Investment Management, Sanofi- Aventis, “Фітофарм”. Пані Олійник з 2017 р. є радником міністра охорони здоров’я з питань інновацій та інвестицій.

LinnikOlesyaОлеся Линник

Керуючий партнер компанії- розробника M.E.Doc

Олеся Линник — євангеліст звітності без паперів та автоматизації бухгалтерії. З кінця 1990-х років почала продавати програму для звітності в електронному вигляді. Мріяла стати режисером. Під впливом батька отримала фінансову освіту і взялася впроваджувати програмне забезпечення. Влітку 2017 р. компанія M.E.Doc стала фігурантом скандалу через звинувачення у розповсюдженні вірусу NotPetya, але менеджменту вдалося подолати репутаційні виклики та зберегти позиції на ринку.

UstinovaОльга Устинова

Генеральний директор “Vodafone Україна”

Один з найвідоміших топ-менеджерів українського телекомунікаційного ринку. 2016 р. стала першою жінкою, яка очолила компанію “Vodafone Україна”. Має більш ніж 20-річний досвід роботи, займала керівні посади у компаніях life :), “Укртелеком”, GSM Ukraine. Впродовж 2017 р. під керівництвом пані Устинової один з найбільших вітчизняних мобільних операторів запустив власний платіжний сервіс, започаткував ритейл- напрямок, а також розпочав масштабний проект з обробки великих об’ємів даних — Big Data Lab.

KostarevaКатерина Костерева

Керуючий партнер, співзасновник групи компаній Terrasoft

Компанія Terrasoft, яку Катерина Костерева заснувала у партнерстві з Олександром Поповим у 2002 р., однією з перших почала виводити на український ринок CRM-системи та інші інноваційні програмні продукти для бізнесу. За 16 років роботи було відкрито представництва Terrasoft у країнах СНД, Європі та США. 2017 р. проект компанії bpm’online потрапив до щорічного списку кращих систем з управління продажами за версією The Forrester Wave: Sales Force Automation Solutions.