Леді бізнесу: Фінанси

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

BondarevaLarisaЛариса Бондарєва

Член правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за корпоративний бізнес та МСБ

Працює у банку із 2007 р. Як відомо, фінустанова спеціалізується на роботі з аграріями. Не в останню чергу завдяки старанням пані Бондаревої у 2017 р. Креді Агріколь Банк отримав рекордний чистий прибуток, що перевищив 1,1 млрд грн. Це на 302 млн грн., або на 37%, більше, ніж у 2016 р. Обсяг кредитів (до вирахування резервів), виданих юридичним особам, збільшився на 8%.

PlatonovaВіра Платонова

Генеральний директор представництва компанії MasterСard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані

До українського офісу MasterCard Europe пані Платонова прийшла 2010 р., посівши позицію директора із розвитку бізнесу. А вже за два з лишнім роки очолила представництво. Під її керівництвом MasterCard досягла значних успіхів на вітчизняному картковому ринку, потіснивши конкурента — Visa. Наразі саме MasterCard є домінуючою в Україні міжнародною платіжною системою з часткою ринку понад 60%!

PonomarevaYanaЯніна Пономарьова

Перший заступник генерального директора компанії ОТП Лізинг

Прийшла до компанії 2010 р., коли там було всього шість працівників. Зараз в колективі близько 100 осіб. Компанія є лідером ринку лізингу і лишається чи не найдинамічнішою у цьому сегменті. Портфель фінансування наближається до 5 млрд грн. 2017 р. річний план за “новим бізнесом” у $70 млн було виконано ще до кінця вересня, тобто за три квартали. Також торік ОТП Лізинг відновили фінансування залізничних вагонів.

MihaileVikaВікторія Михайльо

Голова правління Альфа-Банку (Україна)

Очолює фінустанову з вересня 2009 р. Має 16-річний досвід роботи у фінансовому секторі України на керівних посадах у компаніях фінансово-промислового консорціуму “Альфа- Груп”. Під керівництвом пані Михайльо торік “Альфа-Банк (Україна)” продовжив експансію в роздрібний сегмент, продемонструвавши найбільший абсолютний приріст портфеля роздрібних кредитів, а також увійшов до трійки лідерів за аналогічним показником по депозитам населення.

MalinskaОлена Малинська

Голова правління Банку Кредит Дніпро

Очолює Банк Кредит Дніпро з лютого 2014 р. Має великий досвід роботи у фінансовому секторі — понад 16 років. До приходу у Банк Кредит Дніпро обіймала посаду голови правління Енергобанку і заступника голови правління Альфа-Банку (Україна), була фінансовим директором і заступником голови правління ПроКредит Банку. В 1998-2001 рр. пані Олена працювала у великих фінансових компаніях США. Набутий досвід дозволив їй провести банк крізь кризові роки та розпочати процес його просування на нові ринки.