Леді бізнесу: Послуги

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

AbramovaTetiansТетяна Абрамова

Директор та співзасновник українського бренду трикотажного одягу RITO

За 25 років роботи Тетяна Абрамова створила сучасну виробничу базу, збудувала власну фабрику трикотажного одягу та розвинула потужний бренд, що не поступається кращим зразкам європейського стилю. Свої колекції RITO представляє на Ukrainian Fashion Week. Окрім того, пані Тетяна активно розвиває представництво бренду за межами України. Продукцію RITO вже можна побачити в Литві, Чехії, Канаді. Ведеться робота над відкриттям магазину у Копенгагені.

GracВікторія Гресь

Дизайнер

Одна з найвідоміших дизайнерів в Україні. Її колекції представлені в Україні, Росії, США та Канаді. Проекти Вікторії регулярно демонструються під час Ukrainian Fashion Wеek. Створений 1993 р., сьогодні бренд Victoria Gres — це три лінії одягу Victoria Gres by GRES, Victoria Gres DENIM, Victoria Gres Couture та лінія авторських аксесуарів. Не так давно був успішно запущений напрямок декорування інтер’єрів — Gres decor.

HorovaIrinaІрина Горова

Продюсер у “MOZGI Entertainment”

Серед підопічних пані Ірини найпопулярніші українські артисти, такі як гурт “Время и Стекло”, “MOZGI” та Michelle Andrade. Пісні учасників “MOZGI Entertainment” очолюють головні хіт-паради країни та гідно оцінюються на всіх авторитетних музичних преміях пострадянського простору. На музичній премії YUNA-2018, що пройшла декілька днів тому, Ірина Горова разом з Олексієм Потапенко перемогла у номінації “Найкращий менеджер артистів”, а “Время и Стекло” отримав статуетку “Найкращий поп-гурт”.

LitvinZoyaЗоя Литвин

Голова освітньої платформи “Освіторія” та співзасновник Новопечерської школи

Пані Зоя є частиною спілки Аспен Інститут Київ, що об’єднує сучасних молодих лідерів України у різних сферах. Відкрита в 2014 р., Новопечерська школа об’єднала традиції української класичної освіти і міжнародні інноваційні технології. Навчальний заклад вже став прикладом реформування освіти в Україні та увійшов в Топ-100 найінноваційніших шкіл світу.

KalibabaAlenaАльона Калібаба

CEO Chasopys Creative Family

З 2012 р. Альона Калібаба займається розвитком підприємництва та стартап-екосистеми в Україні. Разом із партнерами заснувала Школу Українського Підприємництва, Міжнародну Школу Соціального Підприємництва SELab, корпоративний стартап-акселератор Radar Tech (напрямки телеком та агро). Допомогла понад 300 стартапам розробити бізнес-модель, підготуватись до виходу на міжнародний ринок, залучити інвестиції. Під її керівництвом “Часопис” став одним із найбільш знакових місць для підприємців, засновників стартапів, інвесторів та митців.

OgrenchykAnnaАнна Огренчук

Засновник та керуючий партнер юридичної фірми LCF Law Group

Анна Огренчук є засновником та керуючим партнером юридичної групи LCF — однієї з провідних українських юридичних фірм у сфері судової, корпоративної, банківської та фінансової практики. Вона є членом Ради з питань судової реформи при Президентові України та очолює Комітет з процесуального права Всеукраїнської громадської організації “Асоціація правників України”. За її активної роботи LCF щорічно демонструє результат у 95% виграних справ, що є еквівалентом понад $2,2 млрд на користь клієнтів, серед яких лідери банківського та фінансового сектора, агробізнесу, енергетики, інфраструктури і транспорту, IT та інших галузей.

TsimbalLubovЛюбов Цимбал

Засновник та генеральний директор компанії “Група Фінансових Рішень”

Торік пані Цимбал вперше увійшла до ренкінгу БІЗНЕСа як жінка-управлінець, яка в розпал кризи наважилась на, як то кажуть, “божевільний” крок. Полишивши посаду фінансового директора у великій корпорації, вона вирішила “з нуля” створити свій бізнес у сфері управлінського і фінансового консалтингу. Цього року її “дітищу” — компанії “Група Фінансових Рішень” — виповнюється вже три роки. За час існування компанії її експерти надали “допомогу” у вигляді фінансового та управлінського консалтингу більш ніж 25 компаніям, впровадивши 38 проектів різних напрямків, спрямованих на підвищення ефективності та результативності бізнесу. А сама Любов Цимбал провела серію тренінгів з фінансів для нефінансистів, оскільки вважає фінансову грамотність одним з необхідних знань у наш час.

AllaSavchenkoАлла Савченко

Президент і старший партнер компанії BDO в Україні

Алла Савченко є Заслуженим економістом України. Жінкою, що створила та протягом шести років очолювала Федерацію професійних бухгалтерів і аудиторів України. Очолювана нею компанія BDO в Україні входить до п’ятого за розміром сукупної виручки у світі об’єднання незалежних аудиторських і консалтингових компаній, яке у лютому 2018 р. увійшло у рейтинг найдорожчих та найпотужніших брендів світу Brand Finance Global 500.

ShenLarisaЛариса Шен

Генеральний директор компанії LoraShen

Втілюючи свою мрію у життя, за шість років пані Лариса змогла створити компанію-флагмана в напрямках флористики, дизайну, вертикального озеленення та зеленого дизайну. Компанія, що фактично носить її ім’я, на високому професійному рівні виконує складні проекти для клієнтів, такі, наприклад, як оформлення Інтернаціональної новорічної виставки у київському МВЦ, інсталяція “The future is now” для Ukrainian Fashion Week та багато інших. Надихаючи та ведучи за собою команду професіоналів, Лариса Шен завжди радіє, коли до компанії надходять складні запити, коли доводиться шукати нові рішення для грандіозних декораторських проектів.

YourishevaЄлизавета Юрушева

Керуюча Fairmont Grand Hotel Kyiv та бутик-готелем “Рів’єра”

Керуючи провідним готельним бізнесом, пані Єлизавета не зупиняється на досягнутому, постійно шукаючи можливості реалізації інвестиційних та благодійних проектів. У 2013 р. вона стала інвестором першого в Україні та третього у світі ресторану під одним з найвідоміших світових брендів — Vogue Cafe Кіеv. Єлизавета Юрушева є також засновницею благодійного фонду “Обираємо майбутнє разом”. В жовтні 2017 р. фонд запустив проект зіркових зустрічей з кумирами для вихованців підшефних інтернатів.