Леді бізнесу: Управляючі компанії та асоціації

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

AndrioanovaTetyanaТетяна Андріанова

Директор управляючої компанії “Октава Капітал”, генеральний директор компанії NotaGroup

У бізнес одного з найбагатших людей України Олександра Кардакова Тетяна прийшла 17 років тому на посаду юрисконсульта в компанію “Інформаційні комп’ютерні системи” (згодом — “Інком”). Потім вона очолила юридичну службу, яка обслуговує всі активи групи компаній “Октава Капітал”, а 2007 р. стала директором з правових питань групи. Поточного року обійняла посаду генерального директора консалтингової компанії NotaGroup. Пані Андріанова має великий досвід в корпоративному управлінні, в сфері M&A, побудові корпоративних структур, управлінні і реструктуризації портфеля активів. Супроводжувала великі проекти із залучення боргового та акціонерного фінансування, операції з фінансовими активами, реструктуризації заборгованості.

AfanasievaOlgaОльга Афанасьєва

Виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)

Більше восьми років викладала та проводила наукову діяльність в Українській академії банківської справи Національного банку України, а також в Університеті Грінвіч (Лондон, Великобританія) та програмі Жана Моне Erasmus Європейського Союзу. Працювала на Варшавській фондовій біржі. Пані Афанасьєва була співорганізатором Ukrainian Davos Nights, що пройшла у січні 2017 р., та ініціатором Українського павільону стартапів на Consumer Electronic Show у Лас-Вегасі (США).

DerevjankoAnnaАнна Дерев’янко

Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (EBA)

Один з найвідоміших в країні лобістів інтересів бізнесу. Вона прийшла в Асоціацію, коли крім неї там працювала всього одна особа. За 17 років пані Дерев’янко вибудувала структуру, в якій працюють майже 100 співробітників і яка об’єднує понад 900 міжнародних компаній. EBA — одне із найвпливовіших бізнес-об’єднань, що лобіює інтереси бізнесу на найвищому рівні.

KosharnaOlenaОлена Кошарна

Засновник і головний виконавчий директор інвестиційної компанії Horizon Capital

Очолює Horizon Capital з грудня 2014 р. Наразі Horizon Capital здійснює управління трьома фондами, що активно інвестують в Україну. Зокрема, вже було інвестовано близько $500 млн. Нещодавно було анонсовано плани Horizon Capital інвестувати $100-200 млн впродовж найближчих п’яти років. Співорганізатор “Українського дому” в Давосі. Виконавчий віце- президент фонду WNISEF, заступник голови Світового конгресу українців. 2016 р. СКУ створив Комітет з підтримки економічного розвитку України, головою якого призначено Олену Кошарну.

VoloshinaOlenaОлена Волошина

Голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

Працює у фінансовому секторі з 1992 р., а з 1998 р. очолює українське представництво IFC. Пані Волошина незмінно фігурує у рейтингах найвпливовіших жінок країни. IFC — це підрозділ Світового банку, що лише в 2017 р. інвестував в українську економіку близько $250 млн. Загалом IFC інвестувала в Україну понад $3,2 млрд (90 проектів у різних галузях).