Діловий календар

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

13-15 грудня

 13 грудня
Київ
Готель “Київ”

Форум учасників фінансового ринку “Який СПЛІТ потрібен ринку?”

Організатор заходу: Об’єднання фінансових установ.
Під час Форуму представники органів державної влади разом з учасниками ринку небанківських фінансових послуг обговорять можливу реформу фінансового сектора (законопроект #2413а щодо СПЛІТ), висловлять своє бачення з цього питання, а також проаналізують усі можливі наслідки реформування ринку небанківських фінансових послуг.

Спікерами Форуму виступлять: народні депутати — члени Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності, представники органів державної влади, зокрема Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, представники бізнесу та професійних об’єднань ринку фінансових послуг.

Детальніше про форум на http://afi.org.ua/

14 грудня
Київ
IQ Business center

III щорічний форум “Міжнародна торгівля & українська митниця”

Організатори: ДП “Держзовнішінформ” та “Crowe Horwath AC Україна”.
Уряд схвалив рішення про обов’язкове використання “єдиного вікна” в українських митницях. Обов’язкове застосування порядку інформаційного обміну за принципом “єдиного вікна” з 1 лютого 2018 р. створить рівні умови для бізнесу, який користується і не користується системою, і надасть змогу оцінити роботу всіх задіяних в процесі державних органів і митниці в частині часу виконання відповідних формальностей. Чи готова наша Митниця до нових вимог Держави та Бізнесу? І перш за все — до створення рівних умов для всіх суб’єктів зовнішньоекономічних відносин?

Цінність цьогорічного Форуму — у надзвичайно широкому спектрі інформації, яку отримають учасники. 22 професіонали з різних галузей виступатимуть спікерами. У кожного — свій досвід і своя спеціалізація. Більше різних поглядів — більше цінності.
До участі вже долучились керівники регіональних митниць, провідні українські представники роздрібної та оптової торгівлі, фахівці юридичних компаній.

Детальніше про програму та умови участі на http://events.dzi.gov.ua/

15 грудня
Київ
Будинок “Укркоопспілки”

Workshop “Франчайзинг репутації ритейлу”

Ділова гра за методикою SW-ReaLity в рамках другого сезону форумів “Репутація”.
Чи готові українські ритейлори до викликів сучасного ринку? Хто житиме та багатітиме
у сучасному динамічному світі, а хто збанкрутує та щезне з ринку?

Зараз кожен покупець має у своїй кишені не тільки гроші, а й “магічну скриньку” — смартфон, який дає йому доступ до мільйонів товарів в інших магазинах. А ще найдрібніша помилка одного зі співробітників може бути зафіксована та моментально розміщена в інтернеті.

“То нехай собі пишуть, на середній чек це не впливає”, — кажуть одні та втрачають. “Давайте будемо шукати нові рішення” — переконують інші та знаходять.
Які шляхи ведуть до перемоги, а які — до поразки?

За допомогою наукової методики SW-ReaLity учасники отримають можливість знайти оптимальний сценарій виходу з типової для ритейлу кризової ситуації. Головна цінність наукової методики — можливість безпечного пошуку рішення кризи в просторі, максимально наближеному до реальності. Ролі стейкхолдерів (тих, хто впливає на бізнес) — інвесторів, правоохоронних органів, законодавців — виконують відповідні експерти з реального життя.

Реєстрація на https://2event.com/ru/events/1098962