Трансформація бізнесу

Журнал та сайт БІЗНЕС розміщує тут матеріали, що стосуються великих змін в компаніях. Змін — завдяки або всупереч кризі та вимушеному карантину.

По-перше, повідомляємо, що видання завершило проєкт фінансування українських підприємців, готових оперативно трансформуватися під нові реалії. Ми провели його спільно з національними інвесторами БІЗНЕС 100 та венчурним корпоративним інвестиційним фондом «FinStream». Подати анкету мав змогу будь-який підприємець. Розмір інвестиційного фонду склав 130 млн грн.

Крім того, на основі опитування на сайті ми склали рейтинг компаній та керівників, які спромоглися в непростий час зберегти ділову активність, а деякі — навіть розширити «горизонт планування» і побачити власну справу успішною, зміненою, адаптованою до нових викликів.

Результати обох проєктів услід за друкованим виданням БІЗНЕС сайт буде викладати в цій рубриці. Вас чекають найцікавіші інтерв`ю з антикризовими CEO та кейси компаній-трансформерів.

 

БІЗНЕС запрошує на «БрейнШторм марафон» з Даніілом Шуфані

Трансформація Бізнесу
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Головні теми: імпортозаміщення як національна ідея, державна програма підтримки виробників с/г техніки та оптимізація видатків у кризу

У середу 6 травня об 11:00 відбудеться дев'ята зустріч марафону «БрейнШторм марафон» на тему «Трансформація бізнесу. Економіка МАЙБУТНЬОГО». Гість ефіру — Данііл Шуфані, співінвестор платформи БІЗНЕС 100, власник та СЕО підприємств групи компаній «Варіант» (ТОВ «Варіант Агро Буд», ВК «Індастрі», ТОВ «Ескаль»).

Тема ефіру: «Розвиток українського машинобудування: неможливе — можливе».

Питання, які будуть обговорені під час ефіру:

  • імпортозаміщення як національна ідея відродження промисловості;
  • дієвість державної програми підтримки виробників с/г техніки;
  • стратегія «Варіант Агро Буд» на сьогодні: відкривати нові ринки чи закріпитись на чинних;
  • оптимізація видатків в кризу.

До діалогу запрошуємо підприємців, які знаходяться у пошуку стратегічних рішень для масштабування свого бізнесу.

Нагадуємо, що Журнал «Бізнес» та співінвестори платформи БІЗНЕС 100 проводять серію онлайн-стрімів «БрейнШторм марафон» з загальною темою «Бізнес відродження. Економіка МАЙБУТНЬОГО».

Це цикл розмов про трансформаційні стратегії та ідеї з власниками бізнесу. Кожен раз тема буде окремою, але так чи інакше вона торкнеться питань, які сьогодні хвилюють суспільство.

Трансляція відбуватиметься кожного робочого дня з 11:00 до 11:30

Зустрічі в рамках марафону модерує Володимир Чеповий, співзасновник та шеф-редактор журналу БІЗНЕС.

Місце зустрічі: YouTube-канал Журналу «БІЗНЕС».

Переглянути попередні ефіри марафону можна тут: