Трансформуй бізнес — отримай інвестиції!

Журнал БІЗНЕС спільно з національними інвесторами БІЗНЕС 100 та венчурним корпоративним інвестиційним фондом «FinStream» розпочав проєкт фінансування українських підприємців, готових оперативно трансформуватися під нові реалії.

Розмір інвестиційного фонду — 130 млн грн.

Шукаєш рішення, як зберегти ділову активність під час та після кризи? Вже переглянув бізнес-модель, запровадив антикризові стратегії, зберіг персонал, долаєш проблеми з ліквідністю і впевнений, що твій бізнес має майбутнє?

Заповни анкету та гарантовано пройди онлайн-пітчінг перед топовими інвесторами венчурного корпоративного інвестиційного фонду «FinStream» та національними інвесторами БІЗНЕС 100.

Заповни анкету - зустрінься з інвестором!

Журнал БІЗНЕС та інтернет-книгарня Yakaboo підготували добірку книжок про трансформації компаній-гігантів та особистий досвід керівників, що змогли пережити кризу і розгледіли нові можливості.

Кількість бізнесів, що звертаються за допомогою небанківських фінансових установ, у зв’язку з погіршенням економічної ситуації через пандемію коронавірусу збільшилася.

Карантин спричинив колапс для вітчизняних виробників плодоовочевої продукції. Green Garden Group швидко зорієнтувалась і автоматизувала бізнес-процеси з акцентом на онлайн

Більше статей...