Вівторок, 11 червня 2019 11:00

2-й щорічний Український Банківський День у Лондоні

За офіційної підтримки Посольства України у Великій Британії та Незалежної асоціації банків України

Банківська система України за останні кілька років зазнала безпрецедентних змін: кількість установ скоротилася вдвічі, складний процес реформ досяг вражаючого прогресу, а очищення системи, яке включало націоналізацію найбільшого кредитора країни — Приватбанку, залишило в секторі значну частку держави, яку вона має намір скоротити за рахунок серії часткових приватизацій і придбань часток міжнародними партнерами.

Зроблено значні зусилля з відновлення довіри до фінансового сектору та стимулювання банків до збільшення кредитування реального сектора економіки. Багато проблем і питань, що вимагають обговорення, залишаються, і, не в останню чергу, це захист прав кредиторів, способи вирішення проблем неповернених кредитів, адекватність вимог до капіталізації, подальша консолідація та злиття і поглинання в секторі.

Всі ці та багато інших найважливіших питань будуть обговорюватися на Українському банківському дні в Лондоні в червні цього року.

Урочисте відкриття першого Українського банківського дня в Лондоні відбулося в грудні 2017 року. День був офіційно підтриманий посольством України у Великій Британії і Незалежною асоціацією банків України, спонсорами виступили White & Case, DLA Piper і юридична фірма Evris. У ньому взяли участь понад 120 високопоставлених банкірів зі всієї Європи і США, в тому числі голови та члени правління 15 провідних українських банків.

Детальніше про захід та форма реєстрації за посиланням

Прочитано 73 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.