Сучасна логістика нагадує атомний годинник — такої точності процесів не було ще ніколи. Це відбулося завдяки вдалому поєднанню інженерії та IT

З 1 липня повинен запуститися новий ринок електроенергії. Одним з рішень уряду, необхідних для запуску ринку, стало створення двох державних підприємств "Оператор ринку" і "Гарантований покупець" на базі ДП "Енергоринок". Перше, по-суті, виконує роль біржі, організовуючи торгівлю електроенергією на електронних майданчиках. "Гарантований покупець", у свою чергу, забезпечує покупку всієї зеленої електроенергії, а також виконує важливу роль для забезпечення ціни населення на колишньому рівні - так званий  механізм PSO.

Спікери конференції "Тіньова економіка. Конкуренція і рейдерство" (13.06.2019, Київ), поділилися старими та новими, часто інноваційними, проблемами економіки.

Що чекає Україну і світ у наступні десятиліття, як змінюватимуться тренди, як вижити підприємцю  в умовах кризи, про "болі" бізнесу та про принципи ефективного управління, - все це стало темами обговорення масштабного форуму Бізнес-концентрат 4.0, який відбувся у Києві. Він зібрав 11 топових бізнесменів на одній сцені та 8,5 тисяч підприємців в одній залі.

Група компаній "Градолія" звернулася до очільника Державної фіскальної служби (ДФС) Олександра Власова щодо тиску з боку Кіровоградської та Одеської митниці.

Економія часу на пошук робітників, економія коштів на утримання кадрового відділу і можливість для компанії максимально зосередитися на стратегічному напрямку своєї діяльності — це лише частина переваг, які дає HR-аутсорсинг. Але є й недоліки

Grid List

Під час інавгураційної промови 20 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду VIIIскликання. А вже наступного дня він підписав відповідний указ, в якому визначена дата дострокових виборів до парламенту – 21 липня. 

Про якісну зміну української політики можна буде говорити тоді, коли такі розробки, як "Економічна стратегія України 2030", стануть основою для публічних дебатів між кандидатами

Фіналісти президентського змагання дають обіцянки, які неспроможні втілити в життя, — більшість з них поза межами компетенції Президента

Аутсорсинг фінансових процесів — це дійсно зручний сервіс, що допомагає оптимізувати низку важливих бізнес-процесів. І зараз він доступний як великим, так і малим підприємствам

2004 р. лондонський журнал “Euromoney” визнав Івана Міклоша кращим міністром фінансів у світі. Він зробив значний внесок в успішне проведення посткомуністичних реформ в економіці Словаччини.

Лише інвестуючи у fintech-стартапи, банки зможуть втримати лідерські позиції у сфері надання фінансових послуг

Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" ТОВ "Керамічна група "Голден Тайл"

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. У 2018 році доходи компанії «Датагруп» збільшилися на 18 %. Капітальні інвестиції в розвиток мережі склали понад 225 млн грн. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення і відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft та захист від DDos-атак. Ми поспілкувалися із CEO «Датагруп» Михайлом Шелембою про тренди, про 5G у світі та Україні.

У перспективі кількох наступних років треба бути готовими до нової світової кризи чи принаймні до погіршення світової кон'юнктури, передусім для металургії.

Бізнесу не уникнути участі в політиці — питання лише у форматі цієї участі

За даними нещодавнього опитування, 66% споживачів у всьому світі сказали: "Я не пам'ятаю, коли досвід взаємодії з брендом перевершив мої очікування".

Автономність та майстерність — нова мотивація XXI століття

ЇЇ Величність королева світу – ІНФОРМАЦІЯ!

Спека, червень і думки плавляться, як розпечені - часом зовсім не хочеться думати про всі нюанси відпочинку. А просто прийти в те місце, якому довіряєш. Без гучного відкриття, але яке швидко завоювало свою популярність, з неймовірними панорамами і прямо на березі Дніпра. Місце, яке вже другий рік поспіль підкорює серця гурманів - колишніх і тих, хто тільки приїхав до столиці.

Veranda on the river - знає як здивувати з точки зору кулінарного мистецтва і втілених перфомансів.

Ми живемо в часи кардинальних змін. І від наших вчинків залежить, яким саме буде майбутнє нашої України. Саме ми зараз перебуваємо на своєрідному роздоріжжі, отож дуже важливо, взявши те краще, що було у наших предків, посилити і перенести його в наше сьогодення та майбутнє. Заради наших нащадків, заради нашої сильної і славної країни.

У серпні 2018 р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало покер видом спорту. Вже за чотири місяці в Києві провели перший благодійний турнір First Charity Poker Tournament: Big Hearts.

Український нафтогазовий сектор в центрі уваги в Лондоні

Бизнес календарь
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Залишилося всього 2 тижні до Українського форуму з розвідки і видобутку природного газу, який відбудеться 29 січня 2019 року в Геологічному товаристві (Пікаділлі, Лондон). З

ахід проходитиме за офіційної підтримки та участі Національної інвестиційної ради при Президентові України, Асоціації газовидобувних компаній України, UkraineInvest та Посольства України у Великій Британії. Організатор — Strategy Council.

Для перегляду програми та реєстрації перейдіть за посиланням http://strategy-council.com/uk/events/ukrainskij-forum-z-rozvidki-i-vidobutku-prirodnogo-gazu/

Минулого місяця український уряд оголосив про старт Першого раунду міжнародних нафтогазових аукціонів з продажу дозволів на користування надрами через концесійні аукціони та тендери УРП.

— Дозволи на користування надрами 30 наземних нафтогазових ділянок виставляються на продаж через онлайн-аукціони. Перший раунд з 10 ділянок загальною площею 1,81 тис. кв. км в 6 областях був оголошений минулого місяця, і аукціони відбудуться 6 березня;

— Минулого місяця були схвалені й оголошені 12 конкурсів на укладення угод про розділ продукції (УРП) на розробку вуглеводневих родовищ на ділянках загальною площею понад 13 тис. кв. км;

— Крім того, до співпраці з державними нафтогазовими компаніями запрошуються міжнародні нафтосервіснї компанії в рамках контрактів на розширення видобутку для розробки виснажених зрілих родовищ і нетрадиційних формацій.

Форум дозволить нинішнім і потенційним стратегічним інвесторам і сервісним компаніям почути з перших вуст про ліцензійний раунд і зустрітися з ключовими посадовими особами і керівниками, залученими до процесу.

Останні новини форуму:

  • Наталія Бойко, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України, підтверджує свою участь і намір висвітлити можливості, створювані УРП — процесом, в якому вона бере активну участь;
  • Владислава Магалецька, віце-президент компанії SigmaBleyzer Investment Group, також підтверджує свою участь. Восени ця американська інвестиційна компанія оголосила про створення IFUEL, фонду у розмірі $ 250 млн для інвестицій в український енергетичний сектор.

Вони приєднаються до:

  • Ключових чиновників, відповідальних за цей раунд ліцензування, включаючи Олега Кирилюка, в. о. голови Державної геологічної служби, Ольгу Бєлькову, заступника голови паливно-енергетичного комітету Верховної Ради України, Юлію Ковалів, голову Офісу Національної інвестиційної ради, та Івана Юрика, заступника голови правління UkraineInvest;
  • Керівників низки провідних енергетичних компаній України, таких як голова правління і генеральний директор УГВ Олег Прохоренко, виконавчий директор Асоціації газовидобувників України Роман Опімах, президент Arawak Energy Алістер Макбейн, генеральний директор Полтавської газонафтової компанії Віктор Гладун, голова правління НАК "Надра України" Ярослав Климович і президент Refraction Asset Management Майкл Юркович;
  • Відомих міжнародних аналітиків і коментаторів у галузі розвідки і видобутку енергоносіїв, у тому числі, Джайєша Пармара (Baringa Partners), Метью Монтеверде (Argus Media), Віталія Радченка (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang), Анни Гальцової (IHS Markit), Саймона Пірані з Оксфордського інституту енергетичних досліджень і Чарльза Хьюлетта (Lynx Information Systems).

Не пропустіть цю подію цього місяця в Лондоні, щоб дізнатись про безпрецедентні можливості, що відкриваються в секторі видобутку вуглеводнів України.