Група компаній "Градолія" звернулася до очільника Державної фіскальної служби (ДФС) Олександра Власова щодо тиску з боку Кіровоградської та Одеської митниці.

Економія часу на пошук робітників, економія коштів на утримання кадрового відділу і можливість для компанії максимально зосередитися на стратегічному напрямку своєї діяльності — це лише частина переваг, які дає HR-аутсорсинг. Але є й недоліки

Визнаний бізнес-стратегією у 1989 р., аутсорсинг у всьому світі стає надпопулярною моделлю забезпечення розвитку компаній

 Незважаючи на турбулентний стан у світовій економіці Кувейт, завдяки раніше накопиченим величезним сумам і розумному використанню їх, відчуває себе досить непогано і дозволяє собі навіть надавати матеріальну допомогу низці держав Арабського світу, і не лише

Українські харчові компанії активно підкорюють арабський світ. Gulfood 2019 — ще один крок назустріч новим ринкам

З чим у кожного з нас асоціюється Smart city? Це — розвиток, за темпами якого часом неможливо встигнути, це завжди потужний стимул просування кожного елемента системи. Концепт, який несе в собі організацію простору та поліпшення життєвих умов нинішнього покоління шляхом оптимізації роботи й інтеграції інформаційних технологій.

Grid List

Під час інавгураційної промови 20 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду VIIIскликання. А вже наступного дня він підписав відповідний указ, в якому визначена дата дострокових виборів до парламенту – 21 липня. 

Про якісну зміну української політики можна буде говорити тоді, коли такі розробки, як "Економічна стратегія України 2030", стануть основою для публічних дебатів між кандидатами

Фіналісти президентського змагання дають обіцянки, які неспроможні втілити в життя, — більшість з них поза межами компетенції Президента

Аутсорсинг фінансових процесів — це дійсно зручний сервіс, що допомагає оптимізувати низку важливих бізнес-процесів. І зараз він доступний як великим, так і малим підприємствам

2004 р. лондонський журнал “Euromoney” визнав Івана Міклоша кращим міністром фінансів у світі. Він зробив значний внесок в успішне проведення посткомуністичних реформ в економіці Словаччини.

Лише інвестуючи у fintech-стартапи, банки зможуть втримати лідерські позиції у сфері надання фінансових послуг

Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" ТОВ "Керамічна група "Голден Тайл"

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. У 2018 році доходи компанії «Датагруп» збільшилися на 18 %. Капітальні інвестиції в розвиток мережі склали понад 225 млн грн. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення і відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft та захист від DDos-атак. Ми поспілкувалися із CEO «Датагруп» Михайлом Шелембою про тренди, про 5G у світі та Україні.

У перспективі кількох наступних років треба бути готовими до нової світової кризи чи принаймні до погіршення світової кон'юнктури, передусім для металургії.

Бізнесу не уникнути участі в політиці — питання лише у форматі цієї участі

За даними нещодавнього опитування, 66% споживачів у всьому світі сказали: "Я не пам'ятаю, коли досвід взаємодії з брендом перевершив мої очікування".

Автономність та майстерність — нова мотивація XXI століття

Ми живемо в часи кардинальних змін. І від наших вчинків залежить, яким саме буде майбутнє нашої України. Саме ми зараз перебуваємо на своєрідному роздоріжжі, отож дуже важливо, взявши те краще, що було у наших предків, посилити і перенести його в наше сьогодення та майбутнє. Заради наших нащадків, заради нашої сильної і славної країни.

У серпні 2018 р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало покер видом спорту. Вже за чотири місяці в Києві провели перший благодійний турнір First Charity Poker Tournament: Big Hearts.

Малий бізнес: від ілюзій до успіху. Повернення до міфу підприємництва. Майкл Гербер

БІЗНЕСУ ПОТРІБНІ ІННОВАЦІЇ, щоб вижити, проте відсоток невдалих інновацій жахливо високий. Практично три з чотирьох нових продуктів або послуг не виправдовують очікувань щодо доходу і прибутку - або ж терплять повну поразку на ринку.

2-дневный интенсив «Финансовый менеджмент 2.0: как взять финансы под контроль»

Бизнес календарь
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

7-8 сентября 2017 г.

2-дневный интенсив «Финансовый менеджмент 2.0: как взять финансы под контроль»

Впервые в открытом формате автор и ведущая тренинга Любовь Цымбал представит интерактивную программу для собственников и директоров, заинтересованныхв развитии своего бизнеса и эффективном управлении финансами.

Особенность события заключается в том, что участники интенсива узнают о практических инструментах финансового менеджмента, способах контроля финансовых потоков, сокращении затрат, привлечении финансирования, росте доходов, окупаемости инвестиций, разработке стратегии повышения финансовой устойчивости бизнеса от практикующего эксперта на рынке финансового менеджмента.

Что вы получите на интенсиве:

 1. Методологию построения системы финансового менеджмента.
 2. Набор финансовых коэффициентов для управления рабочим капиталом и вовлечения сотрудников в процесс развития бизнеса.
 3. Финансовое моделированиедля оценки выбранной стратегии вашего бизнеса.
 4. Портфель финансовых инструментов для повышения ликвидности вашего бизнеса.

Автор и ведущая интенсива - Любовь Цымбал:

 • 25 лет практического опыта в финансовой сфере и операционном управлении в международных и украинских компаниях.
 • Основатель и генеральный директор компании "Группа финансовых решений".
 • Экс-финансовый  директор: «Октава Капитал», «Альба Украина», «СанИнБев».
 • Входит в ТОП-10 финансовых директоров Украины.
 • Автор публикаций в ведущих изданиях Украины: Forbes, «Бизнес», «Сегодня» и др.

Дата проведения: 7 – 8 сентября 2017 г.

Время: 10.00 – 18:00

Место: Бизнес-школа МИМ-Киев, ул. Шулявская, 10/12.

Финансовые условия участия доступны по ссылке.

Для регистрации и дополнительной информации, пожалуйста,обращайтесь к организатору мероприятия:Анна Вирт - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 067 442 42 66