Вино та вірус: мінуси та плюси епідемії для виноградарства

Блог
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Володимир Печко, голова Асоціації “Укрсадвинпром”

Агропідприємці, зайняті у виноградарстві та виноробстві, очікують тяжкого сезону, бо у багаторічних виноградниках та у садівничих підприємствах потрібно дуже багато робочої сили.

Тому якщо вірус не буде локалізовано і карантин та поширення пандемії розтягнуться аж до літа, садівничі господарства будуть нести збитки, можлива навіть низка банкрутств.

Негативно позначається на галузі й ціна на виноград, адже вона була сформована у сезон 2019 року, а це мінімальні 2-3 грн за 1 кг, що дуже мало. Впливає на ситуацію також зниження споживчого попиту, навіть попри невисоку ціну на вино та на споживчий виноград.

Виходом може бути популяризація роботи на виноградниках, як це роблять у Франції. Людей, котрі втратили роботу в туристичному, готельному та інших бізнесах, у Франції запрошують працювати на виноградниках. Це робота на свіжому повітрі, де вірус не такий страшний.

Заробітна платня для бажаючих працювати на українських виноградниках та в садах вже зараз складає 500 грн на добу плюс триразове харчування та проживання.

Не зайвим буде збільшити ввізне мито на імпортну виноробну продукцію, ввести контроль за якістю імпортованого вина, лабораторно підтверджувати його якість, створити лабораторії, котрі здійснюватимуть оцінку натуральності вина, боротися із фальсифікатом, що зрештою дозволить підвищити ціну як на виноград, так і на виноробну продукцію.

Що стосується продажів винограду як готового продукту, а не виноробного матеріалу, через мережі супермаркетів і магазини роздрібної торгівлі, то, за різними оцінками, вони в Україні та Молдові ледь перевищують 4-5%, а в Грузії — навіть менше.

Для порівняння: в Італії через супермаркети та інші формати організованої роздрібної торгівлі продається понад 60-70% всього винограду. Заборона роботи роздрібних ринків у деяких регіонах України може стати справжньою катастрофою для виноградарів, особливо якщо карантин триватиме до початку сезону.