Сіяти — страх: Пік COVID-19 накриє у розпал весняно-польових робіт

Блог
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Алекс Ліссітса, президент Українського клубу аграрного бізнесу, генеральний директор “ІМК”

Спрогнозувати наслідки впливу коронавірусної інфекції (COVID-19) на аграрну галузь як в Україні, так і в світі наразі надзвичайно складно. Основне питання: чи буде продовжено режим надзвичайної ситуації в країні загалом, як довго триватиме карантин і, відповідно, якою буде в Україні кількість хворих і померлих.

Нині ситуація в Україні, на відміну від Італії, Іспанії, Німеччини, США, виглядає більш-менш прийнятною. Однак ми всі розуміємо, що пік хвороби до нас ще не прийшов. Очевидно, що він припаде на час розпалу весняно-польових робіт, а це середина — кінець квітня цього року.

Тому українські аграрії вже зараз готуються сіяти у надзвичайно складних умовах. Бо очевидно: якщо хтось один захворіє, то, відповідно, інших, хто з ним контактував, потрібно відправляти на самоізоляцію та запроваджувати карантині заходи. Під час посівної кампанії це — надскладна проблема, адже миттєво знайти заміну для виконання певних робіт — завдання непросте.

У сільському господарстві будуть проблеми — це вже факт. Варто також усвідомити, що суттєво скоротиться і споживання харчових продуктів, адже закриття ресторанів, готелів, зменшення кількості туристів вже негативно впливають на аграрну галузь України, особливо в частині виробництва свіжих продуктів, молока, м’яса та товарів з доданою вартістю, які зазвичай споживалися в закладах харчування.

Яким чином підготуватися аграрним компаніям? Тут усе просто: треба дотримуватися правил карантину, закривати столові, виробничі гуртожитки, вводити нові правила перевезення працівників на роботу тощо.

Головне — пройти посівну кампанію з мінімальними людськими втратами. Півтора місяця будуть складними саме з огляду на необхідність організації роботи таким чином, щоб, дотримуючись карантинних заходів, звести до мінімуму контакти саме між працівниками, адже більшість агровиробників уже запаслися насінням, добривами, ЗЗР, і з цим проблем не буде. Тому я не прогнозую суттєвих змін ані в технологіях, ані в переліку культур. Агровиробники у більшості випадків підготували площі ще восени. Якщо весняно-польові роботи пройдуть в запланованих часових рамках, то жодних змін не відбудеться.

Інше питання, що робити, якщо карантин буде продовжено до кінця травня чи, можливо, до кінця червня — липня? Тоді виникне багато питань щодо збору врожаю. І тут мова не лише про зернові, а саме про овочі, фрукти і ягоди, адже у більшості випадків — це ручна праця.

Яким чином буде забезпечена робоча сила, як продаватимуться свіжі овочі, фрукти та ягоди — виникає багато питань. Але конкретні відповіді на ці питання — це не більш ніж спекуляції. Треба дочекатися хоча б кінця запланованого карантину — 24 квітня, кінця посівної — 15-20 травня, і тоді вже рухатися далі.