Тромб жорсткого карантину вже зупинив кровотік економіки

Трансформація Бізнесу
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Володимир Чеповий, шеф-редактор журналу БІЗНЕС та співзасновник платформи БІЗНЕС 100

Третій тиждень чергую в офісі журналу БІЗНЕС разом з частиною команди та дирекцією БІЗНЕС100, координуючи взаємодію через платформу БІЗНЕС-АНТИВІРУС.

Такої масштабної загрози від того чи іншого прийняття рішення владою ще не було ні під час Революції Гідності, ні з початку російської агресії.

Як і тоді, лишили сім’ї вдома, гуртуємось і налагоджуємо взаємодію всіх, хто не здається. Тих власників бізнесу, що закуповують все необхідне для боротьби з епідемією і передають місцевим Штабам та лікарням. Тих, хто точно знає, як із повним виконанням антиепідеміологічних запобіжних заходів можна було б не зупиняти виробництва і втримувати життєдіяльність економіки.

Тромб жорсткого карантину вже зупинив кровотік української економіки і найближчим часом може призвести до потужного вибуху через повне безгрошів’я більшості громадян – і вбити країну.

Але є інформація, що обговорюється ще й варіант дефолту країни, що вщент зруйнує всі спільні зусилля по виходу з прірви!
Саме тому поспішаємо достукатись до всіх представників влади.

Добре, що є міцне плече підтримки людей, вже перевірених жорсткими випробуваннями останніх років, що представляють потужні бізнес-спільноти. Нагадаю, що БІЗНЕС100 закликав владу утриматися від оголошення дефолту, вжити всіх необхідних заходів для уникнення більш глибоких економічних потрясінь для України і українського народу.