Про відповідальність недоторканих

Блог
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Злочин — це передбачене Кримінальним кодексом суспільно небезпечне винне діяння, вчинене фізичною осудною особою.

У більшості випадків, коли бізнесмени звертаються до нас по допомогу, присутні реєстраційні дії, в яких на підставі підроблених чи фіктивних документів, нечинних судових рішень чи ухвал, переписано власність чи корпоративні права. Незаконні реєстраційні дії є нормою, а реєстратори є безкарні. Коли ми добивалися анулювання прав доступу реєстратора, він, сміючись нам в обличчя, починав працювати в іншій фіктивній філії комунального підприємства. Коли ми добивалися скасування одних незаконних реєстраційних дій, інші реєстратори приймали нові…

Чорні реєстратори спокійно мігрують від філії до філії, вони змінюють прізвища, ховаються від потерпілих і слідства на окупованих територіях… Це свідчить про системність та підконтрольність цих злочинів Міністерством юстиції України, яке очолює Павло Петренко.

"Бізнес-Варта" зібрала юридичні факти, які вказують на зумисні дії міністра-реформатора, які завдали шкоди охоронюваним правом інтересам. Тобто про злочини самого Петренка. Згадується там і Андрій Довбенко – "сірий кардинал" незаконної реєстрації. Шкода, що не в ролі суб’єкта злочину. Я прочитав і підписав цю заяву, не вагаючись. Заяву передадуть в ДБР. Ми допоможемо "Бізнес-варті" та ДБР довести справу до кінця.

Заяву підготували  в рамках ініціативи "Бізнес-Варти" з проведення громадського аудиту уряду.

Текст заяви було оприлюднено на форумі "Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій", який пройшов у Києві 10 липня.