Як делегувати повноваження

Блог
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Я часто кажу про важливість делегування, коли мова йде про розширення і диверсифікацію вашого бізнесу. Нещодавно до мене звернувся 19-річний підприємець і попросив дати більш докладну пораду з приводу делегування, оскільки його стартап дійсно почав розвиватися.

 

Я вирішив написати посібник з делегування з п'яти етапів, яких я дотримувався протягом багатьох років.

Керівництво Virgin з делегування:

  1. Визначте свої сильні і слабкі сторони. Поміркуйте над завданнями, які вам притаманні.

Які елементи бізнесу ви знаходите приємним і безтурботним? Що завдає клопоту і є трудомістким? Запитайте своїх друзів, родину і однолітків про їх спостереження. Як тільки ви зберете свої думки і висновки, запишіть їх і запишіть будь-які шаблони і теми.

  1. Зробіть те ж саме для вашого бізнесу в цілому, щоб визначити будь-які сфери, в яких необхідне поліпшення, а також будь-які існуючі проблеми і прогалини, які вам необхідно вирішити для масштабування вашого бізнесу. Це визначить вид навичок, активів, рівнів досвіду та особистих якостей, яких не вистачає вашому бізнесу і команді.
  2. Використовуйте свої результати, щоб здійснювати підбір персоналу і оцінювати існуючу команду. Вам потрібно створити динамічну і різноманітну команду, якщо ви збираєтеся делегувати і домогтися успіху. Шукайте характеристики у людей, які врівноважують ваші менш ефективні області. Витратьте час, щоб знайти людей, які розуміють бізнес і можуть придумати, як його поліпшити, не випускаючи з уваги своє бачення.
  3. Змініть ієрархію і створіть корпоративну культуру, де кожна ідея вітається, спілкування відкрите, а співпраця вбудована в кожне рішення. Важливо пам'ятати, що люди - ваш найбільший актив, і вам потрібно вкладати в них кошти.
  4. Тепер, коли ви створили правильну команду з довірою та талантом, ви можете байдикувати і почати дивитися на загальну картину. Тим не менш, важливо залишатися видимим, доступним і пов'язаним з усіма рушійними частинами бізнесу.

Делегування є урівноважуючою  дією, але коли ви розумієте це правильно, тоді відбувається зростання. Я сподіваюся, що ці кроки допоможуть вам туди дістатися.

Першоджерело публікації – особиста колонка Річарда Бренсона на сайті https://www.virgin.com/