Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Вівторок, 06 березня 2018 17:38

Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України

Щороку журнал БІЗНЕС визначає найкращих бізнесвумен країни. Редакція складає власний список, орієнтуючись на бізнес-досягнення представниць прекрасної статі, та пропонує читачам методом голосування обрати переможниць в різних галузях або ж доповнити список. Власними спеціальними номінаціями редакція додатково нагороджує леді, які мали особливі досягнення.

Власниці, лідерки, управлінці, ініціаторки, фундаторки та бренди з жіночим обличчям — усі вони героїні нашого номера, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди українському бізнесу. Їх набагато більше за 50, і на своїх сторінках БІЗНЕС буде розкривати їхні історії.

Валерія Заболотна, IT-школа UNIT Factory (ІТ та телеком)

Анна Насіковська, DIM Group (промисловість)

Тетяна Абрамова, RITO (Послуги)

Філя Жебровська, “Фармак” (медицина і краса) Спецномінація БІЗНЕСа “Традиції якості”

Тетяна Андріанова, “Октава Капітал”, Nota Group (Управляючі компанії та асоціації)

Орися Німченко, “Вімм-Білль-Данн Україна” (промисловість)

Анна Огренчук, LCF Law Group (Послуги)

Ольга Афанасьєва, UVCA (управляючі компанії та асоціації)

Оксана Кавицька, Helen Marlen Group (ритейл)

Алла Олійник, Borsch Ventures (ІТ та телеком)

Наталія Бондарьова, “Баядера Груп” (промисловість)

Альона Калібаба, Chasopys Creative Family (Послуги)

Надія Омельченко, “ІТ-Інтегратор”, “Лиса гора” (управляючі компанії та асоціації, ІТ та телеком, послуги) Спецномінація БІЗНЕСа “Агент змін”

Лариса Бондарєва, Креді Агріколь Банк (фінанси)

Алла Коваленко, “Бісквіт-Шоколад” (промисловість)

Віра Платонова, MasterCard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані (фінанси)

Ірина Букур, Irene Bukur (медицина і краса)

Юлія Комарова, Guliev Wine Group (промисловість)

Ніна Васадзе, “Фалькон-Авто” (ритейл)

Яніна Пономарьова, “ОТП Лізинг” (фінанси)

Катерина Костерева, Terrasoft (ІТ та телеком)

Олена Волошина, IFC (управляючі компанії та асоціації)

Юлія Романенко, “L’Oreal Україна” (медицина і краса)

Ірина Костюшко, “Зоря” (промисловість)

Галина Герега, “Епіцентр-К” (ритейл)

Людмила Русаліна, “Петрус” (промисловість)

Олена Кошарна, Horizon Capital (управляючі компанії та асоціації)

Ірина Горова, “MOZGI Entertainment” (Послуги)

Алла Савченко, BDO в Україні (Послуги)

Олеся Линник, M.E.Doc (ІТ та телеком)

Вікторія Гресь, дизайнер (Послуги)

Людмила Севрюк, “Брокард-Україна” (ритейл)

Зоя Литвин, “Освіторія”, Новопечерська школа (Послуги)

Ольга Гуцал, “Каміон Оіл”, Абрикос” (промисловість) Спецномінація БІЗНЕСа “Сталевий характер”

Ірина Тарасевич, “Ремос” (ТМ “ЯКА”) (медицина і краса)

Олена Ліховець, “ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна” (медицина і краса)

Анна Дерев’янко, EBA (управляючі компанії та асоціації)

Галина Усенко, Into-Sana (медицина і краса)

Анна Луковкіна, “Всі. Свої” (ритейл)

Світлана Діденко, “Дарниця” (медицина і краса)

Ольга Устинова, “Vodafone Україна” (ІТ та телеком)

Олена Малинська, Банк Кредит Дніпро (фінанси) Спецномінація БІЗНЕСа “Проект року”

Людмила Дригало, ПП “Дригало” (промисловість)

Любов Цимбал, “Група Фінансових Рішень” (Послуги)

Ірина Мірошник, IMMER Group (промисловість) Спецномінація БІЗНЕСа “Динаміка року”

Олена Дуніна, “DuPont Pioneer Україна” (промисловість)

Лариса Шен, LoraShen (Послуги)

Єлизавета Юрушева, Fairmont Grand Hotel Kyiv, бутик-готель “Рів’єра” (Послуги)

Вікторія Михайльо, “Альфа-Банк (Україна)” (фінанси)

Наталія Єремєєва, Stekloplast (промисловість)

Прочитано 1538 раз
Другие материалы в этой категории: « “Нечоловічий” підхід Номінація: Берегиня якості »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.