Cпеціальний проект журналу БІЗНЕС

100 перших

Історії, які надихають і творять майбутнє

journal_25
business.ua Відео історій успіху

Бізнес — це вічне прагнення бути Першим в улюбленій справі

МЕТА

Зібрати Перших — бізнесменів, які творять в складних умовах, модерують рішення у безвихідних ситуаціях, надихають прикладом, створюють свої фрагменти історії країни, даючи їй шанс у чомусь бути Першою.

НАШ ПЛАН

Стати новим діловим медіа №1 — засобом масової взаємодії бізнес-спільноти України. Ми і Ви — бізнесмени. Ніхто не розповість про свою справу краще, ніж ті, хто її робить. Ви, на нашу думку, — Перший.

Запрошуємо Вас взяти участь у дружній зустрічі власників українського бізнесу, яка відбудеться 1 грудня 2017 року в день 25-річчя журналу БІЗНЕС, де разом з нашими новими співінвесторами (першими зі 100) ми поділимося планами на найближчі п’ять років.

більше інформації

До свого 25-річчя журнал БІЗНЕС готує серію спецвипусків «СТО ПЕРШИХ. Історії, які надихають і творять майбутнє».

Запрошуємо Вас стати героєм цього проекту, поділившись досвідом, баченням сьогодення та мріями про майбутнє бізнесу в Україні, й розповівши:

• Як виникла ідея і проходило становлення Вашого бізнесу?
• Що мотивує Вас залишатися й працювати в Україні?
• Якими Ви бачите свій бізнес і Україну через п’ять років?

Будемо раді особистому знайомству і можливості розповісти на сторінках журналу БІЗНЕС Вашу надихаючу історію підприємцям всієї країни. Для організації інтерв’ю просимо повідомити Ваше рішення протягом цього тижня

З повагою,
Співінвестори журналу БІЗНЕС

Володимир Чеповий
+38 067 4665098

Олексій Чуєв
+38 067 7009699

P.S. Тим, хто не знайомий з історією перших десяти років життя і становлення журналу БІЗНЕС (1992-2002 рр.), ми подаруємо книгу «БІЗНЕС — САМА ЧЕСНА ГРА» (телефон для замовлення книги
044 593 05 47).

book