Renault фокусується на якісній інфраструктурі для електромобілів

Журнал БІЗНЕС представляє Топ-3 забудовників з найвигіднішими умовами розтермінування

Які фінансові інструменти штовхають попит на ринку нерухомості

Кирило Куницький, СЕО міжнародної навчально-консалтингової компанії “Бізнес-Конструктор”

Як побудувати успішний бізнес в сегменті бебі-індустрії

Grid List

Чи скоро поїдемо на електромобілях до Європи

Чи допомогла заборона експорту лісу-кругляка економіці.

П’ятий рік поспіль в Україні діє мораторій на вивезення лісу-кругляка за кордон. Цей крок, спрямований на збереження українських лісів від неконтрольованої вирубки, неодноразово критикували різні чиновники Євросоюзу. Але більшість експертів вважають, що він призвів до значного прискорення розвитку лісової, деревообробної та частково меблевої промисловості. Проте чимало керівників підприємств та асоціацій галузі заявляють, що жодних позитивних змін на ринку Україну мораторій не спричинив. То хто ж правий і чи дійсно розвиваються відповідні ринки?

Спершу зазначимо, що ЄС більше зацікавлений у сировині для власної деревообробної промисловості, ніж в українських товарах зі значною доданою вартістю, тому наполягає на скасуванні мораторію. Нещодавно чиновники ЄС заявили, що після зняття мораторію Україні виділять кредит у €600 млн. Стільки ж ЄС обіцяв нам і 2017-2018 рр.

Зовнішній ресурс, звісно, потрібен Україні, але українські урядовці вважали суму недостатньою. Отже, мораторій діє й досі і, здається, що й нова влада його не скасує.

Поки цивілізований світ виробляє зі сміття енергію та товари, Україна тоне у власних відходах. Чи є в нас шанс запобігти неминучій катастрофі?

Україна намагається розвивати відновлювану енергетику й робить на цьому шляху помітні кроки. До цього процесу активно долучаються банки та міжнародні організації

Олександр Ніколенко, керівник онлайн-банку для підприємців ТАС24 Бізнес

Напередодні старту змін на ринку електричної енергії до спільноти БІЗНЕС 100 приєднався один з найпотужніших гравців у сегменті відновлюваної енергетики — KNESS Group. Щонайменше, ми вважаємо це символічним. Адже саме приватний бізнес має зрушити з місця цю важку неповоротку систему, існуванню якої ми присвятили липневий номер.

Своїм баченням того, куди рухається і, головне, куди слід прямувати українському енергосектору, з читачами БІЗНЕСа поділився генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов.

Саід Шуфані, засновник виробничої групи компаній

Початок вересня запам‘ятається не тільки теплими й сонячними днями, але й вельми гарячим періодом у діяльності активних громадських осередків. Зокрема, в цей період інтерактивна платформа "Однодумці" звітувала про успішне завершення проекту "Твоя ініціатива", а також оголосила про запуск аналітично-ресурсного центру по обробці та реалізації громадських проектів "Ініціатива в дії".

Хочете всерйоз і надовго вийти на американський ринок? То маєте бути присутніми в short list найбільшого маркетплейсу Америки — Amazon. Як зробити це правильно, чого слід уникати та коли чекати дивідендів, БІЗНЕСу розповів Андрій Матяш, керуючий партнер консалтингової компанії “4B”

Галузь управління людськими ресурсами, або HRM (human resource management), набирає все більшої ваги в українському бізнесі. Адже цей бізнес активно втрачає кадри. А дехто вже катастрофічно

Вперше в історії Землі у відкритий Космос відправлять понад 100 000 малюнків-мрій українських дітей, які будуть зашифровані в сигнал.

Столичний ресторан "Царське Село" запрошує всіх бажаючих на святкування Дня Народження закладу, яке відбудеться 20 вересня.

На превеликий жаль, мало хто приділяє достатньої уваги вибору якісного взуття. Проте неякісні вироби не виконують покладених на них функцій — вони не забезпечують якісної амортизації, задник починає просідати, а устілка швидко стоптується.

Настання осені традиційно заповнило facebook-стрічки світлинами школярів на  святкових лінійках. І в цьому році на учнів чекає багато нововведень, про які  батькам слід знати вже зараз. Зокрема, такі модернізації стали можливими  завдяки імплементації євроінтеграційних законів та плідній співпраці  українського уряду та іноземних партнерів.

Український нафтогазовий сектор в центрі уваги в Лондоні

Бизнес календарь
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Залишилося всього 2 тижні до Українського форуму з розвідки і видобутку природного газу, який відбудеться 29 січня 2019 року в Геологічному товаристві (Пікаділлі, Лондон). З

ахід проходитиме за офіційної підтримки та участі Національної інвестиційної ради при Президентові України, Асоціації газовидобувних компаній України, UkraineInvest та Посольства України у Великій Британії. Організатор — Strategy Council.

Для перегляду програми та реєстрації перейдіть за посиланням http://strategy-council.com/uk/events/ukrainskij-forum-z-rozvidki-i-vidobutku-prirodnogo-gazu/

Минулого місяця український уряд оголосив про старт Першого раунду міжнародних нафтогазових аукціонів з продажу дозволів на користування надрами через концесійні аукціони та тендери УРП.

— Дозволи на користування надрами 30 наземних нафтогазових ділянок виставляються на продаж через онлайн-аукціони. Перший раунд з 10 ділянок загальною площею 1,81 тис. кв. км в 6 областях був оголошений минулого місяця, і аукціони відбудуться 6 березня;

— Минулого місяця були схвалені й оголошені 12 конкурсів на укладення угод про розділ продукції (УРП) на розробку вуглеводневих родовищ на ділянках загальною площею понад 13 тис. кв. км;

— Крім того, до співпраці з державними нафтогазовими компаніями запрошуються міжнародні нафтосервіснї компанії в рамках контрактів на розширення видобутку для розробки виснажених зрілих родовищ і нетрадиційних формацій.

Форум дозволить нинішнім і потенційним стратегічним інвесторам і сервісним компаніям почути з перших вуст про ліцензійний раунд і зустрітися з ключовими посадовими особами і керівниками, залученими до процесу.

Останні новини форуму:

  • Наталія Бойко, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України, підтверджує свою участь і намір висвітлити можливості, створювані УРП — процесом, в якому вона бере активну участь;
  • Владислава Магалецька, віце-президент компанії SigmaBleyzer Investment Group, також підтверджує свою участь. Восени ця американська інвестиційна компанія оголосила про створення IFUEL, фонду у розмірі $ 250 млн для інвестицій в український енергетичний сектор.

Вони приєднаються до:

  • Ключових чиновників, відповідальних за цей раунд ліцензування, включаючи Олега Кирилюка, в. о. голови Державної геологічної служби, Ольгу Бєлькову, заступника голови паливно-енергетичного комітету Верховної Ради України, Юлію Ковалів, голову Офісу Національної інвестиційної ради, та Івана Юрика, заступника голови правління UkraineInvest;
  • Керівників низки провідних енергетичних компаній України, таких як голова правління і генеральний директор УГВ Олег Прохоренко, виконавчий директор Асоціації газовидобувників України Роман Опімах, президент Arawak Energy Алістер Макбейн, генеральний директор Полтавської газонафтової компанії Віктор Гладун, голова правління НАК "Надра України" Ярослав Климович і президент Refraction Asset Management Майкл Юркович;
  • Відомих міжнародних аналітиків і коментаторів у галузі розвідки і видобутку енергоносіїв, у тому числі, Джайєша Пармара (Baringa Partners), Метью Монтеверде (Argus Media), Віталія Радченка (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang), Анни Гальцової (IHS Markit), Саймона Пірані з Оксфордського інституту енергетичних досліджень і Чарльза Хьюлетта (Lynx Information Systems).

Не пропустіть цю подію цього місяця в Лондоні, щоб дізнатись про безпрецедентні можливості, що відкриваються в секторі видобутку вуглеводнів України.