Повертаючи співробітників на робочі місця, варто пам’ятати: ви маєте справу з людьми, які переживають тривалий стрес. БІЗНЕС зібрав поради, як зробити цю зустріч більш комфортною

Комітет з питань податкової та митної політики готує нові зміни до закону #129-IX, який отримав несхвальні, м’яко кажучи, відгуки представників малого бізнесу.

Під новий Закон «Про ветеринарну медицину і благополуччя тварин» українським аграріям знадобиться велика перебудова.

Президент Української асоціації платників податків — про те, навіщо Україні грузинське розслідування по-литовськи, як нині Україна бореться з незаконно лобіюючими підприємцями та чим не задоволені іноземні інвестори.

Галузь пасажирських перевезень пережила найгірші місяці і починає довгоочікуваний рух вгору. БІЗНЕС аналізує, що відбувається з трьома важливішими секторами галузі.

Grid List

Вітчизняна вугільна галузь увійшла в черговий штопор. І цей “політ” може стати останнім для українських шахтарів.

Ніхто не знає, які методи боротьби з пандемією та її економічним впливом є більш дієвими. Ця невизначеність нагадує військовий термін “туман війни”.

Вільна торгівля Адама Сміта, якого продовжують цитувати ліберальні економісти, вже не відповідає сучасним економічним і політичним стосункам.

БІЗНЕС розбирався, чому так і не запрацювала програма доступних кредитів для бізнесу

Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

БІЗНЕС розпитав практикуючого юриста, власника і керівника ТОВ “Правова група “Домінанта” Артема Шамрая про юридичний бік кредитних відносин, які ускладнені дефолтом або невиконанням зобов’язань

Відомий ресторатор — про те, чому він не звільнив 600 чоловік, які існують рецепти виходу з карантину та чому ресторани виживають навіть у кризу

Співзасновник та СЕО компанії KIDDISVIT — про те, як захопився іграшками, про небезпечні підробки та дитячі тренди

Компанія працюватиме у напрямку сталого розвитку та інклюзивності.

Супутникове фото Чорного моря поблизу Одеси, Чорноморська та Коблево, 2019 рік (фото: uc.od.ua)

Стратегії

З кожним роком водойми України та навіть Чорне море "зеленіють" все більше через масове використання фосфатних мийних засобів та мінеральних добрив.

Як фінансові установи шукають вихід з кризи, намагаючись при цьому не втратити репутацію бренда

Олег Диващук, редактор автомобільної рубрики журналу БІЗНЕС

Jaguar та Canon зняли перший відеоролик про авто Jaguar F-PACE на нову камеру EOS C500 Mark II з роздільною здатністю 5,9К.

У національній мережі торговельних центрів «Епіцентр» підбили підсумки продажів на 14 лютого.

Маленький кросовер в 2018 році приніс шведській марці перший в історії титул "Автомобіль року" 

15 грудня 2018 у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться Перший благодійний турнір зі спортивного покеру, який відкриє серію заходів по всій Україні.

«Кілька місяців тому у мене з'явилася одна божевільна ідея: зробити благодійний турнір зі спортивного покеру. Зібрати любителів цієї математично непростої гри. Ігри, яка розвиває емпатію та вміння прораховувати ймовірності. Це буде вечір гри, аукціону, коктейлів, музики і хорошої компанії. Ну і, звичайно ж, ми визначимо переможця. Найкращого гравця серед бізнес-спільноти в Києві. Повірте, ще ніколи не було так весело займатися благодійністю», – ділиться Олексій Комліченко, ідейний натхненник турніру, Партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine.

Унікальний формат, в якому поєднані благодійність і спортивний азарт, об'єднає успішних людей, меценатів навколо улюбленої гри.

Кошти, зібрані під час гри, будуть спрямовані в благодійний Фонд Таблеточки і повністю забезпечать потреби в медикаментах і витратних матеріалах відділення інтенсивної хіміотерапії в Охматдит на 4 місяці.

Учасники:

  • Власники та генеральні директори найбільших українських і зарубіжних компаній
  • Ключові фігури українського істеблішменту
  • Меценати

Крім гри в покер, під час заходу відбудеться Тихий аукціон, учасники якого зможуть придбати роботи одного з найвідоміших сучасних українських художників.

Стати учасником можна пройшовши попередню реєстрацію і отримавши підтвердження від організаційного комітету: https://noblesfortune.com/iwe-event/first-charity-poker-tournament-big-hearts/#registration

Тільки 50 гравців за столами! Всього очікуємо близько 100 гостей.

Турнір відбудеться за підтримки Всеукраїнської федерації спортивного покеру, компаній NEMIROFF, Poker Match, Odgers Berndtson Ukraine.

Натхненник проекту:

  • Олексій Комліченко, Партнер, Odgers Berndtson Ukraine
  • Михайло Харенко, Партнер, Sayenko Kharenko
  • Артем Зверховський, професійний гравець в покер
  • Олексій Євченко, Співвласник та Керуючий партнер, ArtBuild Hotel Group
  • Олена Бондар, партнер, Nobles Fortune

За додатковою інформацією звертайтеся до Алли Кеди Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 221 53 17