Що чекає Україну і світ у наступні десятиліття, як змінюватимуться тренди, як вижити підприємцю  в умовах кризи, про "болі" бізнесу та про принципи ефективного управління, - все це стало темами обговорення масштабного форуму Бізнес-концентрат 4.0, який відбувся у Києві. Він зібрав 11 топових бізнесменів на одній сцені та 8,5 тисяч підприємців в одній залі.

Спека, червень і думки плавляться, як розпечені - часом зовсім не хочеться думати про всі нюанси відпочинку. А просто прийти в те місце, якому довіряєш. Без гучного відкриття, але яке швидко завоювало свою популярність, з неймовірними панорамами і прямо на березі Дніпра. Місце, яке вже другий рік поспіль підкорює серця гурманів - колишніх і тих, хто тільки приїхав до столиці.

Veranda on the river - знає як здивувати з точки зору кулінарного мистецтва і втілених перфомансів.

Група компаній "Градолія" звернулася до очільника Державної фіскальної служби (ДФС) Олександра Власова щодо тиску з боку Кіровоградської та Одеської митниці.

Економія часу на пошук робітників, економія коштів на утримання кадрового відділу і можливість для компанії максимально зосередитися на стратегічному напрямку своєї діяльності — це лише частина переваг, які дає HR-аутсорсинг. Але є й недоліки

Визнаний бізнес-стратегією у 1989 р., аутсорсинг у всьому світі стає надпопулярною моделлю забезпечення розвитку компаній

 Незважаючи на турбулентний стан у світовій економіці Кувейт, завдяки раніше накопиченим величезним сумам і розумному використанню їх, відчуває себе досить непогано і дозволяє собі навіть надавати матеріальну допомогу низці держав Арабського світу, і не лише

Grid List

Під час інавгураційної промови 20 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду VIIIскликання. А вже наступного дня він підписав відповідний указ, в якому визначена дата дострокових виборів до парламенту – 21 липня. 

Про якісну зміну української політики можна буде говорити тоді, коли такі розробки, як "Економічна стратегія України 2030", стануть основою для публічних дебатів між кандидатами

Фіналісти президентського змагання дають обіцянки, які неспроможні втілити в життя, — більшість з них поза межами компетенції Президента

Аутсорсинг фінансових процесів — це дійсно зручний сервіс, що допомагає оптимізувати низку важливих бізнес-процесів. І зараз він доступний як великим, так і малим підприємствам

2004 р. лондонський журнал “Euromoney” визнав Івана Міклоша кращим міністром фінансів у світі. Він зробив значний внесок в успішне проведення посткомуністичних реформ в економіці Словаччини.

Лише інвестуючи у fintech-стартапи, банки зможуть втримати лідерські позиції у сфері надання фінансових послуг

Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" ТОВ "Керамічна група "Голден Тайл"

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. У 2018 році доходи компанії «Датагруп» збільшилися на 18 %. Капітальні інвестиції в розвиток мережі склали понад 225 млн грн. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення і відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft та захист від DDos-атак. Ми поспілкувалися із CEO «Датагруп» Михайлом Шелембою про тренди, про 5G у світі та Україні.

У перспективі кількох наступних років треба бути готовими до нової світової кризи чи принаймні до погіршення світової кон'юнктури, передусім для металургії.

Бізнесу не уникнути участі в політиці — питання лише у форматі цієї участі

За даними нещодавнього опитування, 66% споживачів у всьому світі сказали: "Я не пам'ятаю, коли досвід взаємодії з брендом перевершив мої очікування".

Автономність та майстерність — нова мотивація XXI століття

Ми живемо в часи кардинальних змін. І від наших вчинків залежить, яким саме буде майбутнє нашої України. Саме ми зараз перебуваємо на своєрідному роздоріжжі, отож дуже важливо, взявши те краще, що було у наших предків, посилити і перенести його в наше сьогодення та майбутнє. Заради наших нащадків, заради нашої сильної і славної країни.

У серпні 2018 р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало покер видом спорту. Вже за чотири місяці в Києві провели перший благодійний турнір First Charity Poker Tournament: Big Hearts.

Малий бізнес: від ілюзій до успіху. Повернення до міфу підприємництва. Майкл Гербер

БІЗНЕСУ ПОТРІБНІ ІННОВАЦІЇ, щоб вижити, проте відсоток невдалих інновацій жахливо високий. Практично три з чотирьох нових продуктів або послуг не виправдовують очікувань щодо доходу і прибутку - або ж терплять повну поразку на ринку.

Architecture & Design Thinking

Бизнес календарь
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

26 липня бізнес-асоціація ринку нерухомості UkrainianRealEstateClub проведе в IQBusinessCenter масштабний Форум Architecture & Design Thinking.

Форум проводитиметься третій рік поспіль, щорічно його відвідують більш ніж 150 міжнародних гостей, в тому числі - з Великобританії, Австрії та Німеччини. Цього року тематика заходу присвячена тому, як архітектурні проекти змінюють ландшафт міст.

 

На учасників і гостей Форуму очікують:

 • 4 спикери з презентацією унікальних кейсів та зірковий гість
 • огляд сучасних архітектурних ті дизайнерських тенденцій

Провідні українські та закордонні архітектурні компанії на прикладах власних проектів розповідатимуть, як змінюється ринок, і чого очікувати у найближчий час. Експерти поділяться власним баченням ситуації, чи актуальний для України міжнародний досвід іменитих бюро Zaha Hadid, Chapman Taylor, Atkins та інших. Обговорять, чи існує запит на естетику в містобудуванні, а головне - чи реалізується він.

Чому варто відвідати Форум?

 • Щорічно захід залучає провідних світових експертів в галузі нерухомості, архітектури і дизайну.
 • Почути думку професіоналів, що створюють комфортне і якісне середовище для людини: про нові віяння в архітектурі, що змінюють міський ландшафт, і про проблеми, що стоять на цьому шляху.
 • Обговорення квартирного питання - які критерії планування сучасних квартир і оригінальні дизайнерські рішення.
 • Цього року серед спікерів фахівці сфери архітектурних і консультаційних послуг для багатофункціональних, комерційних, житлових і транспортних проектів нерухомості в Східній Європі Urban Experts.
 • Учасники форуму розширюють ділові контакти, аналізують поточні тренди і знаходять вирішення актуальних проблем для торгової нерухомості.

Актуальні теми, які будуть розглянуті:

 • Тенденції дизайну на прикладі кейсів AVG Group
 • Планування квартир, рішення проектної групи «Архіматика»
 • Проекти на ринку заміської нерухомості, стан ринку і прогнози від архітектурної майстерні Baust Architects
 • Інфрастуктурні проекти Urban Experts

 

Серед спікерів:

 • Андрій Войтко, власник та засновник AVG Group
 • Дмитро Васильєв, засновник та головний архітектор проектної групи «Архіматика»
 • Юрій Удальцоварт-директор Baust Architects
 • Експерти Urban Experts

 

Підсумує Форум Дискусійна панель: Design thinking. Своє бачення, творчі рішення і плани озвучать фахівці Danfoss Україна; експерти компанії Partner Construction Group; а також спеціальний гість - міжнародний експерт, ім'я якого буде оголошено напередодні заходу. Слідкуйте за анонсами.

У перерві між секціями на учасників і гостей чекає ланч і бізнес-нетворкінг, де можна буде у вільній формі поспілкуватися з колегами і партнерами, зміцнити старі зв'язки і налагодити нові.

Дата: 26 липня, Київ
Локація: IQ Business Center, вул. Болсунівська, 13-15
Контактна особа: Ганна Золотницька, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.