Під новий Закон «Про ветеринарну медицину і благополуччя тварин» українським аграріям знадобиться велика перебудова.

Президент Української асоціації платників податків — про те, навіщо Україні грузинське розслідування по-литовськи, як нині Україна бореться з незаконно лобіюючими підприємцями та чим не задоволені іноземні інвестори.

Галузь пасажирських перевезень пережила найгірші місяці і починає довгоочікуваний рух вгору. БІЗНЕС аналізує, що відбувається з трьома важливішими секторами галузі.

Олександр Слободян, президент ПрАТ “Оболонь”, — про минуле і сьогодення найвідомішого в країні пивзаводу.

У що виллється українським аграріям хімічна незалежність, якщо влада введе квоти на імпортні добрива. Та навпаки.

Grid List

Вітчизняна вугільна галузь увійшла в черговий штопор. І цей “політ” може стати останнім для українських шахтарів.

Ніхто не знає, які методи боротьби з пандемією та її економічним впливом є більш дієвими. Ця невизначеність нагадує військовий термін “туман війни”.

Вільна торгівля Адама Сміта, якого продовжують цитувати ліберальні економісти, вже не відповідає сучасним економічним і політичним стосункам.

БІЗНЕС розбирався, чому так і не запрацювала програма доступних кредитів для бізнесу

Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

БІЗНЕС розпитав практикуючого юриста, власника і керівника ТОВ “Правова група “Домінанта” Артема Шамрая про юридичний бік кредитних відносин, які ускладнені дефолтом або невиконанням зобов’язань

Відомий ресторатор — про те, чому він не звільнив 600 чоловік, які існують рецепти виходу з карантину та чому ресторани виживають навіть у кризу

Співзасновник та СЕО компанії KIDDISVIT — про те, як захопився іграшками, про небезпечні підробки та дитячі тренди

Компанія працюватиме у напрямку сталого розвитку та інклюзивності.

Супутникове фото Чорного моря поблизу Одеси, Чорноморська та Коблево, 2019 рік (фото: uc.od.ua)

Стратегії

З кожним роком водойми України та навіть Чорне море "зеленіють" все більше через масове використання фосфатних мийних засобів та мінеральних добрив.

Як фінансові установи шукають вихід з кризи, намагаючись при цьому не втратити репутацію бренда

Олег Диващук, редактор автомобільної рубрики журналу БІЗНЕС

Jaguar та Canon зняли перший відеоролик про авто Jaguar F-PACE на нову камеру EOS C500 Mark II з роздільною здатністю 5,9К.

У національній мережі торговельних центрів «Епіцентр» підбили підсумки продажів на 14 лютого.

Маленький кросовер в 2018 році приніс шведській марці перший в історії титул "Автомобіль року" 

Дата: 20 вересня 2017 р.

Час: 16.00-18.00.

Місце: Центр сучасного мистецтва “М17”, м.Київ, вул.Антоновича, 102-104.

Реєстрація учасників майстер-класу обов’язкова за лінком

Діловий журнал БІЗНЕС в рамках смарт-арт-медіапроекту “Земельна відповідь” запрошує спеціалістів аграрної сфери відвідати майстер-клас, присвячений залученню та використанню фінансових ресурсів в діяльності сільськогосподарських підприємств.

 

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:

  • Іноземні гранти на розвиток агроінновацій: специфіка отримання, податкові нюанси обліку, контроль донора та держави.
  • Як big data допомагає прийняти правильні фінансові рішення в довгостроковому і оперативному плануванні. Реальні кейси агропідприємств, які отримують на 20% прибутку більше після впровадження IT.

 

СПІКЕРИ:

Лариса Шкурка — керуючий партнер аудиторської компанії Compass Group, директор бізнес-школи NIKLAND, сертифікований аудитор, податковий експерт у сфері сільського господарства, IT-бізнесу, представництв нерезидентів, неприбуткового сектора, бізнес-тренер та консультант з питань організаційного розвитку. Має практичний досвід консультанта з розвитку організаційного потенціалу та вдосконалення інституційної спроможності бенефіціарів проектів у проектах міжнародної технічної допомоги; досвід проведення міжнародних аудитів, організаційних аудитів у проектах, профінансованих USAID, SIDA, Представництвом ЄС в Україні тощо.

Денис Глушко — директор з розвитку IT-платформи управління агропідприємством Forland. З 2006 р. працює в аграрному секторі. Пройшов кар’єрний шлях від менеджера експортного відділу до керуючого великими проектами в аграрних холдингах. Працював заступником директора департаменту впровадження інновацій в компанії UkrLandFarming, займався створенням IT-продуктів для оптимізації бізнес-процесів. У 2016 р. отримав МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі. Під час навчання в КМБШ став співзасновником платформи для агропідприємств Forland. Зараз її використовують в десятках підприємств, серед яких холдинг “Глобино” та піонер органічного виробництва компанія “Агроекологія”.

 

ВХІД ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ АКРЕДИТАЦІЄЮ. Кількість місць обмежена, необхідна обов'язкова реєстрація

 _________________________________________________________________________

 13323

“ЗЕМЕЛЬНА ВІДПОВІДЬ” — смарт-арт-медіапроект у відповідь на “земельне питання”. “Земельна відповідь” — проект тих і для тих, хто хоче розібратися в “земельному питанні”, а саме в тому, чи потрібно відкривати ринок землі, і якщо так, то що чекає екосистему ринку залежно від умов відкриття?

Сайт проекту http://landresponds.org.ua/