Що чекає Україну і світ у наступні десятиліття, як змінюватимуться тренди, як вижити підприємцю  в умовах кризи, про "болі" бізнесу та про принципи ефективного управління, - все це стало темами обговорення масштабного форуму Бізнес-концентрат 4.0, який відбувся у Києві. Він зібрав 11 топових бізнесменів на одній сцені та 8,5 тисяч підприємців в одній залі.

Спека, червень і думки плавляться, як розпечені - часом зовсім не хочеться думати про всі нюанси відпочинку. А просто прийти в те місце, якому довіряєш. Без гучного відкриття, але яке швидко завоювало свою популярність, з неймовірними панорамами і прямо на березі Дніпра. Місце, яке вже другий рік поспіль підкорює серця гурманів - колишніх і тих, хто тільки приїхав до столиці.

Veranda on the river - знає як здивувати з точки зору кулінарного мистецтва і втілених перфомансів.

Група компаній "Градолія" звернулася до очільника Державної фіскальної служби (ДФС) Олександра Власова щодо тиску з боку Кіровоградської та Одеської митниці.

Економія часу на пошук робітників, економія коштів на утримання кадрового відділу і можливість для компанії максимально зосередитися на стратегічному напрямку своєї діяльності — це лише частина переваг, які дає HR-аутсорсинг. Але є й недоліки

Визнаний бізнес-стратегією у 1989 р., аутсорсинг у всьому світі стає надпопулярною моделлю забезпечення розвитку компаній

 Незважаючи на турбулентний стан у світовій економіці Кувейт, завдяки раніше накопиченим величезним сумам і розумному використанню їх, відчуває себе досить непогано і дозволяє собі навіть надавати матеріальну допомогу низці держав Арабського світу, і не лише

Grid List

Під час інавгураційної промови 20 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду VIIIскликання. А вже наступного дня він підписав відповідний указ, в якому визначена дата дострокових виборів до парламенту – 21 липня. 

Про якісну зміну української політики можна буде говорити тоді, коли такі розробки, як "Економічна стратегія України 2030", стануть основою для публічних дебатів між кандидатами

Фіналісти президентського змагання дають обіцянки, які неспроможні втілити в життя, — більшість з них поза межами компетенції Президента

Аутсорсинг фінансових процесів — це дійсно зручний сервіс, що допомагає оптимізувати низку важливих бізнес-процесів. І зараз він доступний як великим, так і малим підприємствам

2004 р. лондонський журнал “Euromoney” визнав Івана Міклоша кращим міністром фінансів у світі. Він зробив значний внесок в успішне проведення посткомуністичних реформ в економіці Словаччини.

Лише інвестуючи у fintech-стартапи, банки зможуть втримати лідерські позиції у сфері надання фінансових послуг

Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ "Харківський плитковий завод" ТОВ "Керамічна група "Голден Тайл"

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. У 2018 році доходи компанії «Датагруп» збільшилися на 18 %. Капітальні інвестиції в розвиток мережі склали понад 225 млн грн. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення і відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft та захист від DDos-атак. Ми поспілкувалися із CEO «Датагруп» Михайлом Шелембою про тренди, про 5G у світі та Україні.

У перспективі кількох наступних років треба бути готовими до нової світової кризи чи принаймні до погіршення світової кон'юнктури, передусім для металургії.

Бізнесу не уникнути участі в політиці — питання лише у форматі цієї участі

За даними нещодавнього опитування, 66% споживачів у всьому світі сказали: "Я не пам'ятаю, коли досвід взаємодії з брендом перевершив мої очікування".

Автономність та майстерність — нова мотивація XXI століття

Ми живемо в часи кардинальних змін. І від наших вчинків залежить, яким саме буде майбутнє нашої України. Саме ми зараз перебуваємо на своєрідному роздоріжжі, отож дуже важливо, взявши те краще, що було у наших предків, посилити і перенести його в наше сьогодення та майбутнє. Заради наших нащадків, заради нашої сильної і славної країни.

У серпні 2018 р. Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало покер видом спорту. Вже за чотири місяці в Києві провели перший благодійний турнір First Charity Poker Tournament: Big Hearts.

Малий бізнес: від ілюзій до успіху. Повернення до міфу підприємництва. Майкл Гербер

БІЗНЕСУ ПОТРІБНІ ІННОВАЦІЇ, щоб вижити, проте відсоток невдалих інновацій жахливо високий. Практично три з чотирьох нових продуктів або послуг не виправдовують очікувань щодо доходу і прибутку - або ж терплять повну поразку на ринку.

БІЗНЕС WORKSHOP “ФІНАНСИ ДЛЯ АГРАРІЇВ”

Бизнес календарь
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Дата: 20 вересня 2017 р.

Час: 16.00-18.00.

Місце: Центр сучасного мистецтва “М17”, м.Київ, вул.Антоновича, 102-104.

Реєстрація учасників майстер-класу обов’язкова за лінком

Діловий журнал БІЗНЕС в рамках смарт-арт-медіапроекту “Земельна відповідь” запрошує спеціалістів аграрної сфери відвідати майстер-клас, присвячений залученню та використанню фінансових ресурсів в діяльності сільськогосподарських підприємств.

 

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:

  • Іноземні гранти на розвиток агроінновацій: специфіка отримання, податкові нюанси обліку, контроль донора та держави.
  • Як big data допомагає прийняти правильні фінансові рішення в довгостроковому і оперативному плануванні. Реальні кейси агропідприємств, які отримують на 20% прибутку більше після впровадження IT.

 

СПІКЕРИ:

Лариса Шкурка — керуючий партнер аудиторської компанії Compass Group, директор бізнес-школи NIKLAND, сертифікований аудитор, податковий експерт у сфері сільського господарства, IT-бізнесу, представництв нерезидентів, неприбуткового сектора, бізнес-тренер та консультант з питань організаційного розвитку. Має практичний досвід консультанта з розвитку організаційного потенціалу та вдосконалення інституційної спроможності бенефіціарів проектів у проектах міжнародної технічної допомоги; досвід проведення міжнародних аудитів, організаційних аудитів у проектах, профінансованих USAID, SIDA, Представництвом ЄС в Україні тощо.

Денис Глушко — директор з розвитку IT-платформи управління агропідприємством Forland. З 2006 р. працює в аграрному секторі. Пройшов кар’єрний шлях від менеджера експортного відділу до керуючого великими проектами в аграрних холдингах. Працював заступником директора департаменту впровадження інновацій в компанії UkrLandFarming, займався створенням IT-продуктів для оптимізації бізнес-процесів. У 2016 р. отримав МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі. Під час навчання в КМБШ став співзасновником платформи для агропідприємств Forland. Зараз її використовують в десятках підприємств, серед яких холдинг “Глобино” та піонер органічного виробництва компанія “Агроекологія”.

 

ВХІД ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ АКРЕДИТАЦІЄЮ. Кількість місць обмежена, необхідна обов'язкова реєстрація

 _________________________________________________________________________

 13323

“ЗЕМЕЛЬНА ВІДПОВІДЬ” — смарт-арт-медіапроект у відповідь на “земельне питання”. “Земельна відповідь” — проект тих і для тих, хто хоче розібратися в “земельному питанні”, а саме в тому, чи потрібно відкривати ринок землі, і якщо так, то що чекає екосистему ринку залежно від умов відкриття?

Сайт проекту http://landresponds.org.ua/