Renault фокусується на якісній інфраструктурі для електромобілів

Журнал БІЗНЕС представляє Топ-3 забудовників з найвигіднішими умовами розтермінування

Які фінансові інструменти штовхають попит на ринку нерухомості

Кирило Куницький, СЕО міжнародної навчально-консалтингової компанії “Бізнес-Конструктор”

Як побудувати успішний бізнес в сегменті бебі-індустрії

Grid List

Чи скоро поїдемо на електромобілях до Європи

Чи допомогла заборона експорту лісу-кругляка економіці.

П’ятий рік поспіль в Україні діє мораторій на вивезення лісу-кругляка за кордон. Цей крок, спрямований на збереження українських лісів від неконтрольованої вирубки, неодноразово критикували різні чиновники Євросоюзу. Але більшість експертів вважають, що він призвів до значного прискорення розвитку лісової, деревообробної та частково меблевої промисловості. Проте чимало керівників підприємств та асоціацій галузі заявляють, що жодних позитивних змін на ринку Україну мораторій не спричинив. То хто ж правий і чи дійсно розвиваються відповідні ринки?

Спершу зазначимо, що ЄС більше зацікавлений у сировині для власної деревообробної промисловості, ніж в українських товарах зі значною доданою вартістю, тому наполягає на скасуванні мораторію. Нещодавно чиновники ЄС заявили, що після зняття мораторію Україні виділять кредит у €600 млн. Стільки ж ЄС обіцяв нам і 2017-2018 рр.

Зовнішній ресурс, звісно, потрібен Україні, але українські урядовці вважали суму недостатньою. Отже, мораторій діє й досі і, здається, що й нова влада його не скасує.

Поки цивілізований світ виробляє зі сміття енергію та товари, Україна тоне у власних відходах. Чи є в нас шанс запобігти неминучій катастрофі?

Україна намагається розвивати відновлювану енергетику й робить на цьому шляху помітні кроки. До цього процесу активно долучаються банки та міжнародні організації

Олександр Ніколенко, керівник онлайн-банку для підприємців ТАС24 Бізнес

Напередодні старту змін на ринку електричної енергії до спільноти БІЗНЕС 100 приєднався один з найпотужніших гравців у сегменті відновлюваної енергетики — KNESS Group. Щонайменше, ми вважаємо це символічним. Адже саме приватний бізнес має зрушити з місця цю важку неповоротку систему, існуванню якої ми присвятили липневий номер.

Своїм баченням того, куди рухається і, головне, куди слід прямувати українському енергосектору, з читачами БІЗНЕСа поділився генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов.

Саід Шуфані, засновник виробничої групи компаній

Початок вересня запам‘ятається не тільки теплими й сонячними днями, але й вельми гарячим періодом у діяльності активних громадських осередків. Зокрема, в цей період інтерактивна платформа "Однодумці" звітувала про успішне завершення проекту "Твоя ініціатива", а також оголосила про запуск аналітично-ресурсного центру по обробці та реалізації громадських проектів "Ініціатива в дії".

Хочете всерйоз і надовго вийти на американський ринок? То маєте бути присутніми в short list найбільшого маркетплейсу Америки — Amazon. Як зробити це правильно, чого слід уникати та коли чекати дивідендів, БІЗНЕСу розповів Андрій Матяш, керуючий партнер консалтингової компанії “4B”

Галузь управління людськими ресурсами, або HRM (human resource management), набирає все більшої ваги в українському бізнесі. Адже цей бізнес активно втрачає кадри. А дехто вже катастрофічно

Вперше в історії Землі у відкритий Космос відправлять понад 100 000 малюнків-мрій українських дітей, які будуть зашифровані в сигнал.

Столичний ресторан "Царське Село" запрошує всіх бажаючих на святкування Дня Народження закладу, яке відбудеться 20 вересня.

На превеликий жаль, мало хто приділяє достатньої уваги вибору якісного взуття. Проте неякісні вироби не виконують покладених на них функцій — вони не забезпечують якісної амортизації, задник починає просідати, а устілка швидко стоптується.

Настання осені традиційно заповнило facebook-стрічки світлинами школярів на  святкових лінійках. І в цьому році на учнів чекає багато нововведень, про які  батькам слід знати вже зараз. Зокрема, такі модернізації стали можливими  завдяки імплементації євроінтеграційних законів та плідній співпраці  українського уряду та іноземних партнерів.

2-дневный интенсив «Финансовый менеджмент 2.0: как взять финансы под контроль»

Бизнес календарь
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

7-8 сентября 2017 г.

2-дневный интенсив «Финансовый менеджмент 2.0: как взять финансы под контроль»

Впервые в открытом формате автор и ведущая тренинга Любовь Цымбал представит интерактивную программу для собственников и директоров, заинтересованныхв развитии своего бизнеса и эффективном управлении финансами.

Особенность события заключается в том, что участники интенсива узнают о практических инструментах финансового менеджмента, способах контроля финансовых потоков, сокращении затрат, привлечении финансирования, росте доходов, окупаемости инвестиций, разработке стратегии повышения финансовой устойчивости бизнеса от практикующего эксперта на рынке финансового менеджмента.

Что вы получите на интенсиве:

 1. Методологию построения системы финансового менеджмента.
 2. Набор финансовых коэффициентов для управления рабочим капиталом и вовлечения сотрудников в процесс развития бизнеса.
 3. Финансовое моделированиедля оценки выбранной стратегии вашего бизнеса.
 4. Портфель финансовых инструментов для повышения ликвидности вашего бизнеса.

Автор и ведущая интенсива - Любовь Цымбал:

 • 25 лет практического опыта в финансовой сфере и операционном управлении в международных и украинских компаниях.
 • Основатель и генеральный директор компании "Группа финансовых решений".
 • Экс-финансовый  директор: «Октава Капитал», «Альба Украина», «СанИнБев».
 • Входит в ТОП-10 финансовых директоров Украины.
 • Автор публикаций в ведущих изданиях Украины: Forbes, «Бизнес», «Сегодня» и др.

Дата проведения: 7 – 8 сентября 2017 г.

Время: 10.00 – 18:00

Место: Бизнес-школа МИМ-Киев, ул. Шулявская, 10/12.

Финансовые условия участия доступны по ссылке.

Для регистрации и дополнительной информации, пожалуйста,обращайтесь к организатору мероприятия:Анна Вирт - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 067 442 42 66