Перейти к основному содержанию

СЕО Horizon Capital сказала, який бізнес приведе Україну до клубу розвинених країн

пт, 07/05/2019 - 10:27

Україна має дивовижні інвестиційні можливості, які доступні для тих, "хто дивиться далі газетних заголовків та витрачає час на реальне вивчення ситуації на місці".

Таку думку висловила засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, голова Ради директорів Американської торговельної палати в Україні, співінвестор БІЗНЕС100 Олена Кошарна, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на "Ліга. Бізнес". 

Вона зауважила, що сьогодні Україна представляє собою інвестиційну можливість завдяки своїм висококваліфікованим робітникам, конкурентоспроможній платформі собівартості та близькості до Європи. "Завдяки проведеній програмі реформ, країна піднялася на 81-ше місце в порівнянні із 2012 роком у рейтингу легкості ведення бізнесу, складеному Світовим банком. Україна сьогодні знаходиться вище Індії, Бразилії та Аргентини, країн з сильним інвестиційним профілем", — зазначила Кошарна.

Як приклад вона навела компанію Horizon Capital з активами понад $850 млн, що інвестує в підприємців-візіонерів, які управляють швидкозростаючими вітчизняними та експортно-орієнтованими компаніями.

"Швидкозростаючі вітчизняні компанії здатні випереджати наслідки девальвації місцевої валюти, тоді як компанії-експортери виграють від валютних коливань, оскільки використовують конкурентоспроможні місцеві платформи для досягнення успіху на світових ринках — будь то у сфері ІТ, продуктів харчування та сільського господарства", — зазначила Кошарна.

Співінвестор БІЗНЕС 100 переконана, що Україна має дивовижні інвестиційні можливості, які доступні для тих, "хто дивиться далі газетних заголовків та витрачає час на реальне вивчення ситуації на місці".

"Horizon Capital, з чотирма фондами в управлінні та понад 20-ма роками інвестиційного досвіду в регіоні, використовує цю можливість. Ми підтримуємо лідерів, які будують справжніми компаніями-чемпіонами у своїх галузях, які є номер один у своїй галузі та зацікавлені у капіталі для зростання і цінують партнера, який сприяє їх успіху. Підтримуємо українські компанії, які пропонують товари та послуги, що знаходяться вище у ланцюгу створення вартості та прагнуть до досконалості. Це ставить їх в один ряд з найкращими світовими компаніями", — зауважила виконавчий директор компанії.

Нагадаємо, у квітні 2019 року засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, учасниця платформи БІЗНЕС100 Олена Кошарна звернулася з відкритим листом до президента України Володимира Зеленського, в якому дала по три рекомендації в кожному з пріоритетних, на її думку, напрямків.

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.