Перейти к основному содержанию

Юлія Бадрітдінова призначена на посаду генерального директора МакДональдз в Україні

чт, 04/04/2019 - 17:12

29 березня 2019 року компанія МакДональдз оголосила про призначення Юлії Бадрітдінової на посаду генерального директора МакДональдз в Україні.

Раніше Юлія обіймала позицію директора з маркетингу та комунікацій. Гжегож Хмелярський, генеральний директор з 2014 року, завершив контракт з українським офісом МакДональдз.

У новій ролі Юлія продовжить впровадження Плану Швидкісного Росту (Velocity Grow Plan) в Україні – успішної глобальної стратегії МакДональдз. План Швидкісного Росту зосереджений на наданні клієнтам того, чого вони дійсно хочуть: гаряча смачна їжа, яка подається швидко – з досвідом та цінністю за свої гроші, що задовольняє зростаючі очікування клієнтів.

«Це величезна честь для мене очолити МакДональдз в Україні – успішну компанію, яка є частиною більше 100 млн приємних моментів у житті українців, бо саме стільки наших поціновувачів, гостей ресторанів, клієнтів МакДрайву і доставки» - написала Юлія Бадрітдінова у зверненні до працівників компанії. - «Ракета МакДональдз в Україні давно набрала висоту і летить потужним ходом. Ми і далі будемо фокусуватись на якісній смачній їжі, яка подається швидко, на постійному вдосконаленні і змінах, щоб перевершувати очікування наших поціновувачів і ринку в цілому, будемо використовувати масштаб бренду і корпорації МакДональдз задля добра для суспільства».

Юлія має близько 20 років досвіду роботи. Свою кар’єру в МакДональдз розпочала в 2013 році на позиції менеджера з маркетингу, а з 2015 року обіймала посаду директора маркетингу та корпоративних комунікацій. Під час її роботи в компанії бізнес продемонстрував високі темпи росту, збільшення кількості відвідувачів МакДональдз і збільшення долі на ресторанному ринку.

Юлія була професором Всесвітнього Університету Гамбургерології з Маркетингу в Чикаго (США), одного з найбільших корпоративних університетів світу. Під її керівництвом у 2016 році була створена Фундація «Дім Рональда МакДональда» в Україні, і вона стала членом Ради Директорів Фундації, а відтепер очолить Раду Директорів. Юлія вірить, що розвиток суспільства, його успішність напряму залежить від культури, тому разом з чоловіком вона є прихильником, меценатом та амбасадором багатьох культурних інституцій та проектів в Україні.

Читайте також

Управляй і володарюй: книжкові бізнес-новинки з нетиповими підходами

ср, 09/16/2020 - 21:17
Yakaboo пропонує добірку новинок, які допоможуть віднайти авторський стиль управління, створити цінний продукт і завоювати прихильність аудиторії.

Життя або гаманець: 7 книжок для налаштування work-lifebalance

пт, 08/21/2020 - 20:12
Yakaboo пропонує добірку книжок, що допоможуть вам знайти баланс між бізнесом та особистим життям

На гребені хвилі: один день з головним бiзнес-екстремалом країни

пт, 08/21/2020 - 10:07
Засновник X-park Юрій Зозуля — про дошки, що приносять по мільйону в день, космічні хабарі та як він спробував рятувати Віталія Кличка від акул.

"Український Давос": у червні вдруге відбудеться Міжнародний форум Ukrainian ID

ср, 04/17/2019 - 17:12
На країну чекає "Революція цінностей"

Пасажиропотік на українських рейсах "Ейр Астана" виріс на 19%

ср, 04/17/2019 - 13:18
У 2018 році авіакомпанія збільшила пасажирські перевезення на міжнародних напрямках на 11%. Зокрема, пасажиропотік в/з України виріс на 19% в порівнянні з попереднім роком, склавши понад 113 тис. пасажирів.

Syngenta: прискорення інновацій у мінливому світі

вт, 04/09/2019 - 14:30
Сьогодні Syngenta оголосила про свій намір прискорити інновації задля вирішення зростаючих потреб, з якими стикаються аграрії по всьому світі, й у відповідь на суспільні погляди, що стрімко змінюються.