Перейти к основному содержанию

«Я не очікую стрімкого приходу 5G в життя українців...наша ціль – до кінця року надати доступ до 4G більше ніж 70% населення» - Комаров, президент Kyivstar

пт, 04/05/2019 - 00:16

3гідно з прогнозами Deloitte в 2019 році 20 виробників почнуть продавати 5G-смартфони, а 25 операторів запустять 5G-мережі. Про це говорили на презентації компанії Deloitte глобальних прогнозів розвитку технологій, медіа і телекомунікацій (ТМТ).

 

У 2019-2020 роках бездротова технологія 5G буде застосовуватися в трьох основних областях. По-перше, 5G дозволить зробити персональні пристрої (переважно смартфони) «по-справжньому» мобільними, позбавивши їх будь-якої необхідності використовувати інші мережі для виходу
в інтернет. По-друге, 5G буде використовуватися для підключення до мережі «менш мобільних» компактних пристроїв (В основному 5G-модемів або точок доступу), які будуть служити проміжною ланкою між мережею 5G і іншими пристроями, підключаючись до них по Wi-Fi. І по-третє,
поширяться пристрої фіксованого бездротового доступу в стандарті 5G (FWA) з антенами, розміщеними на будівлях або в вікнах. вони замінять дротяні з'єднання, що використовувалися раніше для надання широкосмугового доступу (ШСД) приватним особам і організаціям.

Олександр Комаров, президент Kyivstar, прокоментував прогноз щодо впровадження 5G-мереж. «Я не очікую стрімкого приходу 5G в життя українців. 5G сертифікували тільки минулого року, вона знаходиться ще на початковій стадії. Але у нас є великий потенціал розвитку швидкості завдяки 4G. Ми уже здатні забезпечити ті швидкості, про які кажуть в контексті 5G, але поки що не в масовому покритті, а ситуативно, в певних кластерах», – прокоментував Олександр. «Наразі бізнесу та користувачам вистачає швидкості і в 4G, наша ціль – до кінця року надати доступ до 4G більше ніж 70% населення», – додав спікер.

Також пан Комаров вважає, що впровадження 5G в Україні носитиме вузькоспеціалізований характер і представлятиме інтереси, перш за все бізнес-клієнтів. На його думку, платоспроможність в країні не досягла необхідного рівня для користування послугами мережі п'ятого покоління, передають Українські новини. Спираючись на слова Комарова, 5G буде дуже затребуваним на ринку IoT, хмарної інфраструктури і віртуальної реальності. При цьому операторам зв'язку надасться можливість розширити використання частотних ресурсів і підключити більше абонентів.

Нагадаємо, що на днях три мобільних оператора Південної Кореї і один американський мобільний оператор заявили про повноцінний запуск мобільного інтернету п'ятого покоління. Відтепер Південна Корея почала комерційне використання мобільного мережі 5G по всій країні. Запуск 5G в країні відбувся раніше запланованого, оскільки провідні телекомунікаційні компанії світу змагалися за першість по запуску нового стандарту зв'язку.

Мінімальна вартість пакета 5G в Південній Кореї складе близько 48 доларів для всіх трьох операторів (SK Telecom, KT і LG U +). У базовий пакет входять 8 ГБ трафіку для операторів SK Telecom і KT, а також 9 ГБ для LG U +.

 

О.П

Читайте також

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.

В Україні зросла кількість вакансій з віддаленої роботи

пн, 01/18/2021 - 19:03
Після посилення карантину 8 січня 2021 року в Україні на 26% зросла кількість вакансій для дистанційної роботи.

Уряд знизив ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр

пн, 01/18/2021 - 12:13
Уряд тимчасово встановив граничну ціну на газ для населення - 6,99 грн за куб. Така ціна діятиме з 1 лютого і до завершення опалювального сезону або до завершення карантину.

Українець, який створив PayPal і Affirm, став мільярдером

сб, 01/16/2021 - 09:51
Вартість акцій Affirm подвоїлася, і статок засновника компанії, уродженця Києва, зріс до $2,7 млрд.