Перейти к основному содержанию

"Вийди за рамки": Журнал "Бізнес" презентує новий номер про інновації

вт, 07/02/2019 - 10:22

У продажу з`явився черговий друкований номер журналу "Бізнес" під назвою "Інновації: вийди за рамки".

Редакція видання відстежила найвизначніші інновації, впроваджені українськими компаніями в різних галузях, а саме: в промисловості, фармацевтиці, харчовій промисловості, логістиці, агро, енергетиці, IT і телекомі,безпеці, нерухомості та фінансах.

Шляхом онлайн-голосування, який проводився на сайті "БІЗНЕСУ", опитувань експертів ми визначили 50 найцікавіших інноваційних рішень від українського бізнесу.

Це згенеровані відчизняними підприємцями  ідеї, що пройшли випробування практикою та були втілені у життя. Вони дозволяють компаніям трансформуватися відповідно до викликів майбутнього та отримувати конкурентну перевагу.

"Це надихаючі приклади ідей, які змінюють світ, — нові технології, рішення та бізнес-моделі. Саме підприємці є найбільшими інноваторами у державі. Створюючи нові продукти вони надають більше цінності не тільки своїм клієнтам, але і суспільству в цілому", — зазначив головний редактор журналу "Бізнес" Володимир Полевий.

Ми написали про українських розробників комерційних ракетоносіїв та всюдиходів, про цифрові тренди для усіх галузей, про новинки від українських фармацевтів, підготували галузеві огляди. У свіжому номері журналу читачі знайдуть цікаві інтерв`ю з топовими бізнесменами та менеджерами, зокрема з виконавчим директором компанії "Фармак" Володимиром Костюком; американським бізнесменом родом із Запоріжжя, власником приватної інноваційної аерокосмічної компанії Firefly Aerospace Максом Поляковим; генеральним менеджером ради банківської групи  "Альфа-Банку Україна Іваном Світеком та співзасновником платформи відкритих інновацій RE:ACTOR Олександром Романишиним.

У рубриці "Бізнес-академія" директор програми MBA Entrepreneurship&Innovation бізнес-школи WU Exacutive Academy Ніколаус Франк поділився своїми міркуваннями щодо  інновацій, розповів про головні помилки та проблеми їх впровадження.

Окрім цього, про успіхи та невдачі у сфері захисту бізнесу журналу розповів бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, який свого часу очолював Міністерство фінансів Литви та обіймав посаду єврокомісара з оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством.

Нагадаємо, минулого тижня в продажу з`явився спецвипуск журналу "Бізнес" під назвою "50+ книг, щоб стати успішним в бізнесі".

 

Передплачуйте журнал одним кліком на нашому сайті.

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.